17.6.2013 Mise Jirky Pazdery ve Vraném skončila! strůjci úspěchu a hlavně pohody v kabině

S těmito slovy se k překvapení všech hráčů a fanoušků Jirka rozloučil v den posledního zápasu sezóny. více

12.6.2013 Lhota - Vraný A 0:2 "Galboš" se opět zapsal mezi střelce

Zasloužená výhra na Lhotě definitivně stvrdila první místo v tabulce a tím pádem postup do krajského přeboru! O pětibodový náskok v čele tabulky kolo před koncem už nemůžeme přijít.

9.6.2013 Vraný A - Loděnice 3:2 Michal Jaráb si nechal svojí první trefu na hodně důležitou chvíli

Dokonalý obrat předvedl náš A tým proti Loděnici. Nepříznivý stav 0:2 vyrovnal dvěma góly Pepa Galbavý a v 83.min vytáhl svou premiérovou trefu "Jerba". Body tak zůstaly na Vraném!

26.5.2013 Kablo Kladno - Vraný U19 6:2 Ani dva góly Tomáše Kubíka na body nestačily.

Po parádní dohrávce ve Slaném jsme totálně propadli na Kablovce!

25.5.2013 Olovnice - Vraný B 1:5 po dlouhé době mohl být s bodovým ziskem spokojený trenér "benficy" Radek Hájek

Po více než roce jsme přivezli tři body z venku!

26.5.2013 Vraný A - Černolice 2:0 "Galboše" zastavil brankář Rozum jen za cenu faulu

Výhra nad nebezpečnými Černolicemi posunula náš A tým do čela tabulky!

11.5.2013 SK Slaný - Vraný U19 1:4 Tomáš Kubík - autor hattricku

Pouhé čtyři dny po seniorském El Clásicu vyloupili také naši dorostenci stadion Za nádražím.

19.5.2013 Vraný U19 - Hředle 5:1 Ondra Vébr v utkání zaznamenal dvě branky

Dorostenci rozebrali soupeře až po přestávce.

18.5.2013 Vraný B - Koleč 3:2 Ondra Vébr střílel o víkendu samé výstavní branky

Jarní série domácích vítězných zápasů pokračuje!

18.5.2013 SK Slaný - Vraný A 0:1 "Koubič" v celém zápase převyšoval ostatní (foto Roman Mareš)

Další vítězné derby vychytal skvělý Kudrna.