Branky. 24min Truhlář (vl.), 45min Jarab, 55min Kubík, 69min Kubík.

Sestava. Pražák,Jarab,Fedrhanc,Klár (72min.Krampera),Novák,Sirůček,Havlena,Růžička (83min.Týgl),Danda,Hansl (64min.Kostovčík),Kubík.

Připraven- Izera

Sokol Vraný
23.10.2022 SK Lhota - TJ Sokol Vraný 1:1

Po poněkud bezkrevném výkonu si odvážíme ze hřiště Lhoty bod za remízu 1:1, který je pro nás v konečném zúčtování ještě zlatý.

21.10.2022 Preview: SK Lhota - TJ Sokol Vraný

Podzim se pomalu chýlí ke konci a náš předposlední výjezd nás zavede zpátky do dorosteneckých let, jelikož se ve Lhotě představíme v neděli dopoledne v 10:15. více

16.10.2022 TJ Sokol Vraný - FC 05 Zavidov 4:2

Těžký domácí zápas proti stabilnímu celku B třídy jsme zvládli a zaslouženě si připsali tři body do tabulky za vítězství 4:2. Góly se blýskli Kubík, Růžička a Volf.

14.10.2022 Preview: TJ Sokol Vraný - FC 05 Zavidov

Další utkání v domácím prostředí nás čeká už tuto neděli, kdy do Agros Arény zavítá soupeř ze Zavidova. více

8.10.2022 FK Hředle - TJ Sokol Vraný 6:3

Z Traverza Arény si neodvážíme ani bod ze zápasu, ve kterém jsme rychle prohrávali o tři branky, do poločasu jsme dorovnali, abychom v posledních šesti minutách dostali další tři góly.

7.10.2022 Preview: FK Hředle - TJ Sokol Vraný

Ve stínu nových a nových absencí nás čeká další venkovní utkání, tentokrát jedeme do Traverza Arény na půdu těžkého soupeře do Hředlí. více

2.10.2022 TJ Sokol Vraný - SK Lány 6:2

Střelecké probuzení Kubíka symbolizovalo vysoké vítězství nad Lány a úspěšně ukončilo náš anglický týden třemi body.

30.9.2022 Preview: TJ Sokol Vraný - SK Lány

Po dvou venkovních zápasech se znovu vracíme do Agros Arény, hip hip hurá. V neděli od 16:00 hostíme SK Lány. více

28.9.2022 SK Baník Libušín - TJ Sokol Vraný 2:2

V Libušíně nás po srpnovém odložení čekalo znovu silně podmáčené hřiště, ale tentokrát se hrálo a my si vezeme domů bod za remízu 2:2.