Marek Klár

číslo dresu:
0

Další nová akvizice má vytvořit konkurenci na pravém kraji obrany a celkově v obranné řadě s možností využití i v řadě záložní.

Tvrdý a zarputilý obránce, který neuhne z jediného souboje, a zároveň přidává jistý klid na míči a konstruktivní rozehrávku - to jsou atributy, které asi nejlíp vystihují tuto další posilu vranského mužstva. Vášnivý fanoušek německé Borussie Dortmund, jenž i pravidelně jezdí na zápasy a řadí se tak k malé hrstce aktivních fotbalových fanoušků v našem týmu jistě najde společnou řeč s mnoha fotbalovými fanatiky, se kterými nově sdílí kabinu. Uvidíme, jak si povede také na pažitu naší Agros Arény a okolních stadionů.