sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2016-17 > Vraný A - Hostomice 5:9 > výsledky

Vraný A - Hostomice 5:9

10.6.2017  17:00
1.A 29.kolo

Hanebný výkon s ostudným výsledkem.

Prohrát po odmakanám zápase se může, ale to co předvedl v sobotu náš tým především v prvním poločase není omluvitelné.

Už ve třinácté minutě zahrozil hostující Bábíček. V 18.minutě stejný hráč v tutové šanci opět selhal. Na to se nemohl dívat jeho spoluhráč Hájek a ve 20.minutě otevřel skóre 0:1. Ve 35., 37., 39. a 43.min stejný hráč rozhodl o osudu utkání. Poločas 0:5.

Hned zkraje druhého poloačsu snížil Urban na 1:5. Hájek odpověděl na 1:6. Tomáš Hadač v rozmezí dvou minut snížil na 3:6 a stále zbývalo do konce 30 minut. V 72. a 84.min Hájek opět skóroval a bylo to 3:8. Hned z rozehrávky (možná po šesti vteřinách) snižuje Urban na 4:8 a konečné skóre zápasu uzavřel za nás Prágl 5:8 a Kubišta na straně hostů 5:9.

Pokud by se na takový výsledek dalo sázet, tak by musela skončit nejedna sázková kancelář.

Je nutné co nejrychleji na tento zápas zapomenout a pokusit se přivézt body z posledního zápasu sezóny. ten se odehraje v sobotu v Jesenici (té u Prahy)

Soubor:29_vrany-hostomice_zapis.pdfPopis: