sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2015-16 > Vraný A - Jíloviště 2:1 > výsledky

Vraný A - Jíloviště 2:1

12.6.2016  17:00
KP 29.kolo
Vraný

Čaroděj Václav a Radova zlatá hlava!

poločas 1:1

sestava : Sailer - Fujdiar, Jaráb, Prágl, Zelenka - Hadač, Rada, Hodzič, Šafner - Ekane, Urban

střídali : 81. Novák za Šafnera, 81. Klimpl za Ekaneho, 92. Kujal za Hodziče

rozhodčí : p.Suchý, p.Němeček, p.Mansour (delegátem p.Prislupský)

Jako noc a den. V prvním poločase jsme byli aktivnější a výsledkem bylo několik vypracovaných šancí. Nejmenší hráč na hřišti (náš Jean Claude Nana Ekane) se dostal ke čtyřem nebezpečným zakončením hlavou! Hned z té první trefil tyč a odražený míč také hlavou trefil Rada do sítě 1:0!

Poté nepochopytelně chytil Sailer malou domů Jarába a hosté zahrávali z hranice 7m nepřímý volný kop. Kapitán hostů Kočí to trefil gólově 1:1.

Do druhého poločasu nastoupili hosté jako vyměnění. Získali hru, zintenzivněli pressing a hlavně si vypracovali několik stoprocentních šancí. Čaroděj Václav je ale přiváděl k šílenství a zahozeným šancím nemohl uvěřit ani střídající ikona Sparty Horst Siegl starší.

My jsme většinou nakopávali neúčelně dlouhé míče na naše forvardy, ale ti neměli proti důrazným bekům moc šancí. Trenér Klimpl se poslal místo Ekaneho na plac a jakoby přinesl s sebou živou vodu. V první minutě nastavení jsme z ojedinělé akce po pěkném centru Zelenky skórovali podruhé. To se Rada podruhé v zápase pověsil do vzduchu a z hranice malého vápna nedal Majtaníkovi (hostuje tam z Velvar) šanci  ..... 2:0!

V poslední minutě nastaveného času hosté zahrávali roh. Na něj vyrazil i Majtaník a ať mne nikdo neříká, že neumí nohama:) Z šestnáctky se do odraženého míče opřel tak, že nás zachránilo až břevno!!!! Pak se už jen ozvaly poslední dva hvizdy sudího Suchého. První za faul na Sailera a zaplaťpánbůh ten závěrečný.

Dnes to bylo doslova vydřené. Pro hosty za druhý poločas spíše kruté. Ale takový je fotbal a o konečném umístění se rozhodne až v posledním kole ve Lhotě.

Za parádní kulisu zaslouží opět pochvalu celý Ultras Fox club. Očekáváme, že přijde za používání pyrotechniky od UEFA varování.