sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2015-16 > Vraný A - Velvary 2:3 > výsledky

Vraný A - Velvary 2:3

24.4.2016  17:00
KP 22.kolo
Vraný

Těsná prohra v divokém a gólově nadprůměrném zápase. Premiérově se trefila nová tvář v našem dresu Jean-Claude Nana Ekane, který u nás hostuje z pražského Vltavínu.

branky - Prágl, Nana Ekane

poločas - 1:2

O osudu utkání rozhodly první minuty dílčích poločasů. Zatímco v prvním se už ve 20.vteřině pískala penalta (jasná) tak ve druhém poločase hned v první minutě jsme velikou chybou naší obrany darovali soupeři rozdílovou branku. Výborný výkon v brance podal Vašek Sailer a pochytal další vyložené šance soupeře. Branka Jeana přišla příliš pozdě.