sokol-vrany.cz > Úvod > Vraný - Unhošť 2:4 > výsledky

1.B třída
16.6.2019  17:00
1.B třída
0

V posledním domácím utkání (tohoto ročníku a také 1.B třídy), jsme doma hostili tým z Unhoště.

Zápas začal od první minuty ve vysokém tempu a hned v 5. minutě nás hosté ohrozili dalekonosnou ranou do břevna. Gólman Jeřábek (jeho preméra v rukavicích) se jen ohlédl a oddychl si..

Hrálo se nahoru a dolů, hosty zastavovaly ofsajdy a nás zase nepřesná koncovka. (jen Kubík měl 2-3 možnosti k otevření skóre)

Až poté v 24. minutě výstavní šibenicí otevřel skore Paluba. Bohužel do naší sítě.

V 34. minutě jsme se dožadovali zapíškání pokutového kopu, bohužel rozhodčí strčení zezadu oběma rukama neviděl, ačkoli od toho stál pár kroků. Následnými dohady jsme obdrželi 2 žluté karty, které byly důležité pro další vývoj zápasu.

V 45. minutě jsme po brejku obdželi 2. branku Bejblem.

Na začátku druhého poločasu si po zbytečných dohadech s rozhodčím nechal dát 2. žlutou kartu Kubík a šli jsme hrát o 10. To jako by nás nakoplo a začali jsme hrát lépe.

Po faulu na Gažáka jsme kopali penaltu (Kalous 50.), a po pěkné kombinaci jsme dokonce srovnali na 2:2 (opět Kalous 53.).

Bohužel pak soupeř využil 2 nedorozumění naší zadní linie, 2x utekl středem obrany Křenek a dal 2 goly (66. a 69.)

Poté nám už došly síly na nějaký zvrat a zápas se dohrával v takovém nemastném/neslaném závěru.

Škoda neproměněných šancí na začátku zápasu a neodpískané jasné penalty. Třeba by utkání pokračovalo jiným směrem.