sokol-vrany.cz > A tým > Hráčský kádr > Zdeněk Růžička

Zdeněk Růžička

číslo dresu:
0

Další posila z nedalekých Zlonic, která s námi trénovala téměř celé jaro a díky dobrému přístupu a tréninkové morálce si vysloužila přestup do našeho celku.

Po odchodu Dragouna do Klobuk Růžička přebírá pozici benjamínka týmu, což z něj ale nedělá žádného člena širšího kádru. Naopak, v druhém přátelském zápase s Roudnicí si svým skvělým výkonem ve středu zálohy řekl o pozici v základní sestavě na startu sezóny, a tak tedy uvidíme, co nám předvede a jaké budou jeho další kroky v tomto týmu. My se zaměříme také na pořízení kvalitní fotografie, abyste si mohli udělat představu, jak vlastně Růža vypadá - k 2/11 se nám konečně podařilo ukořistit kvalitní fotku rtuťovitého Růžičky.