sokol-vrany.cz > Ohlédnutí za tenisovým turnajem "Mácháč 2014"

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu doc, odt, xsl, ods, pdf

Vytvoř nové téma
  • Organizační oznámení

DIRECTOR sraz v 9:00 na ČS Agip v Dubé
    program : ranní káva ....poté přesun do Old Splavy ....cca v 10:00 rozscvičení
    11:00 start turnaje ...konec tbc
    UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO!

• Turnaj tenis Macháč 2014

CPŠ Na rovinu, jedu si pro pohár ! :)

• č.7 Typ bookmakera: POSTUP ZE SKUPIN
      A - Urbi, Djerba
      B - Pláša, Tůmič
      C - Zelí, Ivánek
      D - Marcel, DK

Páťa ani Baky rozhodně mezi mé favority nepatří, klidně bych se nebál použít sázku: nepostoupí ze skupiny, ale rozhodně budou nejlíp vypadat:-)))

• Rafa Hochu, pokud se prokoušeš do finále, rozstřílím tě jak Brazílii! :)

• Rafa Dopadnes jak Bouchardova na Wimbledonu!:)

• č.7 Budu ve finále?OK, to beru...Ještě je třeba teda najít někoho, kdo mi dá toho kanára:-)

• Rafa Tohle není Poker!!! Na kurtu nic neulžeš:) Už se těším na ty titulky jak si skoro čtyřicátník vodil po kurtu (stejně jako tomu bylo loni) vranskou "seven" :D

• č.7 Jako tomu bylo loni? Víš, co řekl Robben po prohraném semifinále? ZÁPAS O TŘETÍ MÍSTO MĚ NEZAJÍMÁ,POČÍTAJÍ SE AKORÁT TITULY (...a těch ty taky moc nemáš):-)

PS: Je ale pravda, co by třeba takový Páťa za to dal, zahrát si alespoň o třetí místo:-)

• Rafa I Andy Murray byl trpělivej a na svůj grandslam si počkal. Přesně tenhle čas nastal letos. Při vší pokoře tam nevidím jiného vítěze než sebe! :) To, že jseš vyšší, máš o 18kilo míň než já, o 20cm větší rozpětí paží, to zítra nebudete vůbec nic znamenat. Budeš jako Berdych, každý ti bude věřít možná i přát, ale prostě velikej turnaj nikdy nevyhraješ!!! :D

• č.7 1:7???Baky tenis se hraje na 6 vítězných gamů;-)

• č.7 Jo a Páťo znáš to heslo ne?
        NENÍ DŮLEŽITÝ JAK HRAJEŠ, HLAVNĚ ŽE DOBŘE VYPADÁŠ:-)

• CPŠ Borečku, outfit je daný pravidly turnaje a sponzory, na tebe se zvlášť těším, pokud se dostaneš ze skupiny! :)

• č.7 O mě se neboj, na posledních dvou ročnících jsem vždy byl v top4, to jest semifinále...a jaká je tvoje bilance?Byl ty jsi vůbec někdy tak daleko?:-P

• CPŠ Chlapče nebyl, nejdál jsem byl v Pálči u kovárny, ale o víkendu si udělám krásný výlet na Máchův kraj, který zakončím noblesním vítězstvím :) :)

• CJB Jak tě znám, tak leda tak pro pohár velkého piva, až se večer zase našťouchneš :D

• CPŠ Letos me muze zastavit pouze pripadne nahle svalove zraneni nebo zaujaty soudce na umpire :)
        Turnaj je silne obsazeny, jsou tam velka jmena, ale finale je letos povinnosti :)

• Sponzor

Emil Krupička Je mi ctí být hlavním oficiálním partnerem této vaší jedinečné špičkové akce,nebojím se říci,vrcholem sezony!Pevně věřím,že všemi silami a prostředky naplníte naše firemní motto:
    "NEJDŘÍVE SPORT,PAK HUDBA TANEC KLOBÁSY A O PŮLNOCI OHŇOSTROJ..."

Prosím vyplňte všechna pole!

Přiložit
Maximální velikost 300 KB, podporované přílohy ve formátu png, jpg, gif
Vložte URL adresu videa (YouTube, Facebook, ...)

Vytvoř nové téma