Anketa

kapr
Celkem hlasů 23
Kapr na Vánoce?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2019-2020

sezóna 2019-2020

Jarní část sezóny 2019-2020 byla předčasně ukončena z důvodu pandemie koronaviru - nestihl se odehrát žádný mistrovský zápas.

FAČR rozhodl, že žádný tým nesestupuje ani nepostupuje, tím pádem náš tým bude i v nadcházející sezóně hrát kladenský Okresní přebor, který měl v této jarní části v úmyslu zachránit. Záchranu vybojoval nakonec administrativně.

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
16.11.2019 (sobota) 13:30 TJ Sokol Vraný FK BrandýsekAgros Arena, VranýOkresní přebor2 np:1
9.11.2019 (sobota) 14:00 Kročehlavy TJ Sokol VranýKročehlavyOkresní přebor1:3
2.11.2019 (sobota) 14:00 TJ Sokol Vraný Novo KladnoAgros Arena, VranýOkresní přebor4:5
26.10.2019 (sobota) 14:30 Lidice TJ Sokol VranýLidiceOkresní přebor8:3
20.10.2019 (neděle) 15:30 TJ Sokol Vraný Slovan KladnoAgros Arena, VranýOkresní přebor1:4
12.10.2019 (sobota) 15:30 Baník Švermov TJ Sokol VranýŠvermovOkresní přebor5:1
5.10.2019 (sobota) 16:00 TJ Sokol Vraný SmečnoAgros Arena, VranýOkresní přebor1:4
29.9.2019 (neděle) 16:00 Černuc TJ Sokol VranýČernucOkresní přebor4:1
21.9.2019 (sobota) 16:30 TJ Sokol Vraný Slavoj PozdeňAgros Arena, VranýOkresní přebor4:5
14.9.2019 (sobota) 16:30 SK Buštěhrad TJ Sokol VranýBuštěhradOkresní přebor7:0
7.9.2019 (sobota) 17:00 TJ Sokol Vraný SK ZloniceAgros Arena, VranýOkresní přebor0:3
31.8.2019 (sobota) 17:00 Velvary B TJ Sokol VranýVelvaryOkresní přebor7:1
25.8.2019 (neděle) 17:00 Libušín B TJ Sokol VranýLibušínOkresní přebor7:3

Okresní přebor    2021/22

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Vraný   32
     2.SK Vinařice  30
     3.FK Brandýsek  25
     4.SK Slavoj Pozdeň  24
     5.FK Slovan Kladno  23
     6.SK Družec  21
     7.TJ Viktorie Černuc  19
     8.TJ Novoměstský Kladno  18
     9.TJ Sokol Smečno  16
   10.SK Zlonice  14
   11.SK Kročehlavy  14
   12.TJ Sokol Lidice  13
   13.SK Baník Libušín B  13
   14.SK Buštěhrad  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie