Anketa

vinařice
Celkem hlasů 11
Neděle 19.9 od 16:30 doma proti Vinařicím. Dorazíš??


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2019-2020

sezóna 2019-2020

Jarní část sezóny 2019-2020 byla předčasně ukončena z důvodu pandemie koronaviru - nestihl se odehrát žádný mistrovský zápas.

FAČR rozhodl, že žádný tým nesestupuje ani nepostupuje, tím pádem náš tým bude i v nadcházející sezóně hrát kladenský Okresní přebor, který měl v této jarní části v úmyslu zachránit. Záchranu vybojoval nakonec administrativně.

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
16.11.2019 (sobota) 13:30 TJ Sokol Vraný FK BrandýsekAgros Arena, VranýOkresní přebor2 np:1
9.11.2019 (sobota) 14:00 Kročehlavy TJ Sokol VranýKročehlavyOkresní přebor1:3
2.11.2019 (sobota) 14:00 TJ Sokol Vraný Novo KladnoAgros Arena, VranýOkresní přebor4:5
26.10.2019 (sobota) 14:30 Lidice TJ Sokol VranýLidiceOkresní přebor8:3
20.10.2019 (neděle) 15:30 TJ Sokol Vraný Slovan KladnoAgros Arena, VranýOkresní přebor1:4
12.10.2019 (sobota) 15:30 Baník Švermov TJ Sokol VranýŠvermovOkresní přebor5:1
5.10.2019 (sobota) 16:00 TJ Sokol Vraný SmečnoAgros Arena, VranýOkresní přebor1:4
29.9.2019 (neděle) 16:00 Černuc TJ Sokol VranýČernucOkresní přebor4:1
21.9.2019 (sobota) 16:30 TJ Sokol Vraný Slavoj PozdeňAgros Arena, VranýOkresní přebor4:5
14.9.2019 (sobota) 16:30 SK Buštěhrad TJ Sokol VranýBuštěhradOkresní přebor7:0
7.9.2019 (sobota) 17:00 TJ Sokol Vraný SK ZloniceAgros Arena, VranýOkresní přebor0:3
31.8.2019 (sobota) 17:00 Velvary B TJ Sokol VranýVelvaryOkresní přebor7:1
25.8.2019 (neděle) 17:00 Libušín B TJ Sokol VranýLibušínOkresní přebor7:3

Okresní přebor    2021/22

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.SK Zlonice  9
     2.SK Vinařice  7
     3.SK Družec  7
     4.FK Brandýsek  7
     5.TJ Sokol Vraný   6
     6.SK Slavoj Pozdeň  6
     7.SK Baník Libušín B  5
     8.TJ Sokol Smečno  4
     9.TJ Novoměstský Kladno  3
   10.TJ Viktorie Černuc  3
   11.FK Slovan Kladno  3
   12.SK Buštěhrad  2
   13.TJ Sokol Lidice  1
   14.SK Kročehlavy  0


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie