Anketa

Jak dopadne náš team po podzimu
Celkem hlasů 96
Na jaké příčce bude přezimovat náš tým po podzimu?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > A tým > Tabulka střelců

Tabulka střelců

mic_odrazka.jpg sezóna 2017/18

pořadí po 13.kole

          jméno branek
  Tomáš Kubík   16
  Libor Urban    7
  Tibor Kostovčík    3
  Filip Soudek    3
  Jan Paluba    3
  Tomáš Koten            2
  David Krampera    2
  Michal Jaráb    2
  Roman Němec    2
  Martin Plašil    1
  Simon Pustai    1
  Adam Fedrhanc    1

 


mic_odrazka.jpg sezóna 2016/17

 pořadí po 30.kole         

          jméno branek
  Libor Urban   23
  Martin Kaválek     14
  Michal Jaráb    9
  Tomáš Hadač    9
  Míra Prágl    6
  Pepa Fujdiar    5
  Milan Bialek    4 
  Tomáš Novák    4
  David Chaloupka       3
  Lukáš Kalous    3
  Milan Vošmera    1
  David Krampera    1

 



mic_odrazka.jpg  sezóna 2015/16

pořadí po 30.kole

            jméno  branek
     Libor Urban      6
     Zdeněk Rada      5
     Pepa Fujdiar      4
     Míra Prágl      4
     Rijad Hodzič      4
     Tomáš Hadač      3
     David Chaloupka      3
     Lukáš Hrebinka      2
     Kuba Červenka      2
     Tomáš Abrham      1
     Vráťa Brožík      1
     Petr Matoušek      1
     Ondra Zelenka      1
     Jirka Vacek      1
     Jean Nana Ekane        1
     Dan Hlavatý      1
     vlastní      2

 


mic_odrazka.jpg  sezóna 2014/15

   konečné pořadí střelců

            jméno  branek
     Vasil Jalaghonia      7
     Emil Rilke      7
     Tomáš Abrham           4
     Petr Matoušek      4
     Pepa Fujdiar            3
     Libor Maliňák      2
     Libor Urban      2
     Ondra Zelenka      2 
     David Chaloupka      2
     Tomáš Novák      2
     Tomáš Kubík      2
     Michal Jaráb      1 
     Vojta Hurt      1
     vlastní      1

 Evidence ŽK zde

Loading...

Sokol Vraný - "A" tým

1.B třída sk.A   2017/18

po 13.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    32
     2. SOKOL VRANÝ  27
     3. TJ Sokol Mšec  24
     4. SK Doksy  24
     5. Sokol Hostouň B  23
     6. Sokol Jedomělice  23
     7. Sokol Braškov  21
     8. SK Slaný B  21
     9. SK Rakovník B  21
   10. Sokol Klobuky  16
   11. TJ Unhošť  16
   12. Tatran Rakovník B  15
   13. SK Zlonice  10
   14. Sparta Lužná   0

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie