Anketa

Jak dopadne náš team po podzimu
Celkem hlasů 76
Na jaké příčce bude přezimovat náš tým po podzimu?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > A tým > Tabulka střelců

Tabulka střelců

mic_odrazka.jpg sezóna 2017/18

pořadí po 7.kole

          jméno branek
  Libor Urban    4
  Tibor Kostovčík    2
  Tomáš Koten            2
  David Krampera    2
  Tomáš Kubík    1
  Michal Jaráb    1
  Roman Němec    1

 


mic_odrazka.jpg sezóna 2016/17

 pořadí po 30.kole         

          jméno branek
  Libor Urban   23
  Martin Kaválek     14
  Michal Jaráb    9
  Tomáš Hadač    9
  Míra Prágl    6
  Pepa Fujdiar    5
  Milan Bialek    4 
  Tomáš Novák    4
  David Chaloupka       3
  Lukáš Kalous    3
  Milan Vošmera    1
  David Krampera    1

 



mic_odrazka.jpg  sezóna 2015/16

pořadí po 30.kole

            jméno  branek
     Libor Urban      6
     Zdeněk Rada      5
     Pepa Fujdiar      4
     Míra Prágl      4
     Rijad Hodzič      4
     Tomáš Hadač      3
     David Chaloupka      3
     Lukáš Hrebinka      2
     Kuba Červenka      2
     Tomáš Abrham      1
     Vráťa Brožík      1
     Petr Matoušek      1
     Ondra Zelenka      1
     Jirka Vacek      1
     Jean Nana Ekane        1
     Dan Hlavatý      1
     vlastní      2

 


mic_odrazka.jpg  sezóna 2014/15

   konečné pořadí střelců

            jméno  branek
     Vasil Jalaghonia      7
     Emil Rilke      7
     Tomáš Abrham           4
     Petr Matoušek      4
     Pepa Fujdiar            3
     Libor Maliňák      2
     Libor Urban      2
     Ondra Zelenka      2 
     David Chaloupka      2
     Tomáš Novák      2
     Tomáš Kubík      2
     Michal Jaráb      1 
     Vojta Hurt      1
     vlastní      1

 Evidence ŽK zde

Loading...

Sokol Vraný - "A" tým

1.B třída sk.A   2017/18

po 7.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    19
     2. SK Doksy  14
     3. SK Slaný B  13
     4. TJ Sokol Mšec  13
     5. SOKOL VRANÝ  12
     6. SK Rakovník B  12
     7. Sokol Hostouň B  11
     8. Sokol Braškov  11
     9. Sokol Jedomělice  11
   10. Sokol Klobuky  10
   11. TJ Unhošť   9
   12. SK Zlonice   6
   13. Tatran Rakovník B   6
   14. Sparta Lužná   0

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie