Anketa

Jak dopadne náš team po podzimu
Celkem hlasů 96
Na jaké příčce bude přezimovat náš tým po podzimu?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2010-11

sezóna 2010-11

Stránkování

12 >
 
 
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
18.6.2011 (sobota) 17:00 Tuchlovice Vraný A1.A třída 30.kolo1:0
12.6.2011 (neděle) 17:00 Vraný A Klecany1.A třída 29.kolo5:5
5.6.2011 (neděle) 17:00 Lhota Vraný A1.A třída 28.kolo2:1
29.5.2011 (neděle) 23:47 Vraný A SK Černolice1.A třída 27.kolo1:0
19.5.2011 (čtvrtek) 18:00 SK Slaný Vraný A1.A třída 17.kolo1:1
15.5.2011 (neděle) 17:00 Vraný A Nová Ves 1.A třída 25.kolo7:3
7.5.2011 (sobota) 10:30 Spartak Příbram Vraný A1.A třída 24.kolo1:6
1.5.2011 (neděle) 17:00 Vraný A Sedlčany1.A třída 23.kolo3:3
24.4.2011 (neděle) 17:00 Vraný A Dobřichovice1.A třída 22.kolo1:2
16.4.2011 (sobota) 10:30 SK Hvozdnice Vraný A1.A třída 21.kolo4:1
10.4.2011 (neděle) 17:00 Vraný A SK Doksy1.A třída 20.kolo1:2
2.4.2011 (sobota) 16:30 Nelahozeves Vraný A1.A třída 19.kolo1:2
27.3.2011 (neděle) 15:00 Vraný A SK Nový Knín1.A třída 18.kolo2:1
13.3.2011 (neděle) 14:30 Vraný A SK Petrovice1.A třída 16.kolo2:2
13.11.2010 (sobota) 13:30 Vraný A TJ Tuchlovice1.A třída 15.kolo3:0
6.11.2010 (sobota) 14:00 Sokol Klecany Vraný A1.A třída 14.kolo1:5
31.10.2010 (neděle) 16:00 Vraný A SK Lhota1.A třída 13.kolo3:1
23.10.2010 (sobota) 15:00 SK Černolice Vraný A1.A třída 12.kolo6:0
17.10.2010 (neděle) 17:00 Vraný A Sokol Milín 1.A třída 11.kolo1:2
10.10.2010 (neděle) 17:00 Sokol N.Ves p.Pl. Vraný A1.A třída 10.kolo0:1

1.B třída sk.A   2017/18

po 13.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    32
     2. SOKOL VRANÝ  27
     3. TJ Sokol Mšec  24
     4. SK Doksy  24
     5. Sokol Hostouň B  23
     6. Sokol Jedomělice  23
     7. Sokol Braškov  21
     8. SK Slaný B  21
     9. SK Rakovník B  21
   10. Sokol Klobuky  16
   11. TJ Unhošť  16
   12. Tatran Rakovník B  15
   13. SK Zlonice  10
   14. Sparta Lužná   0

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie