Anketa

Jak dopadne náš team po podzimu
Celkem hlasů 76
Na jaké příčce bude přezimovat náš tým po podzimu?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2011-12

sezóna 2011-12

Stránkování

12 >
 
 
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
16.6.2012 (sobota) 00:00 Vraný dorost Pšovka Mělník1.A třída 26.kolo1:10
9.6.2012 (sobota) 10:15 SK Slaný Vraný dorost1.A třída 25.kolo2:1
3.6.2012 (neděle) 10:15 Vraný dorost FC Libiš1.A třída 24.kolo9:0
27.5.2012 (neděle) 10:15 FC Mělník Vraný dorost1.A třída 23.kolo0:2
20.5.2012 (neděle) 10:00 Vraný dorost Kablo Kladno1.A třída 22.kolo3:0
12.5.2012 (sobota) 10:00 D. Beřkovice Vraný dorost1.A třída 21.kolo3:8
6.5.2012 (neděle) 10:15 Vraný dorost Sparta Kladno1.A třída 20.kolo3:0
29.4.2012 (neděle) 10:15 Velký Borek Vraný dorost1.A třída 19.kolo2:1
22.4.2012 (neděle) 10:15 Nové Strašecí Vraný dorost1.A třída 18.kolo1:2
15.4.2012 (neděle) 10:15 Vraný dorost Velvary1.A třída 17.kolo3:0
7.4.2012 (sobota) 10:15 Červený Újezd Vraný dorost1.A třída 16.kolo2:3
24.3.2012 (sobota) 10:00 Tn Rakovník Vraný dorost1.A třída 14.kolo2:4
20.11.2011 (neděle) 10:15 Pšovka Mělník Vraný dorost1.A třída 13.kolo3:4
13.11.2011 (neděle) 10:15 Vraný dorost SK Slaný1.A třída 12.kolo4:2
5.11.2011 (sobota) 10:15 FC Libiš Vraný dorost1.A třída 11.kolo1:6
30.10.2011 (neděle) 10:15 Vraný dorost FC Mělník1.A třída 10.kolo6:1
23.10.2011 (neděle) 10:15 Kablo Kladno Vraný dorost1.A třída 9.kolo6:2
16.10.2011 (neděle) 10:15 Vraný dorost D. Beřkovice1.A třída 8.kolo4:2
9.10.2011 (neděle) 10:15 Sparta Kladno Vraný dorost1.A třída 7.kolo4:3
2.10.2011 (neděle) 10:15 Vraný dorost Velký Borek1.A třída 6.kolo7:0

1.B třída sk.A   2017/18

po 7.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    19
     2. SK Doksy  14
     3. SK Slaný B  13
     4. TJ Sokol Mšec  13
     5. SOKOL VRANÝ  12
     6. SK Rakovník B  12
     7. Sokol Hostouň B  11
     8. Sokol Braškov  11
     9. Sokol Jedomělice  11
   10. Sokol Klobuky  10
   11. TJ Unhošť   9
   12. SK Zlonice   6
   13. Tatran Rakovník B   6
   14. Sparta Lužná   0

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie