sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2011-12

sezóna 2011-12

16.6.2012 Vraný B - Jedomělice 1:6 "Bony" se po dlouhé době způsobené zraněním zapsal mezi střelce

Poslední zápas sezóny překvapením neskončil a Jedomělice potvrdili roli favorita.

9.6.2012 Knovíz - Vraný B 4:2 relaxující squadra, která nechala body nejhoršímu týmu této sezóny

Opět jako na houpačce. První poločas výhra, na konci jen oči pro pláč.

21.4.2012 Tuřany - Vraný B 0:0 Tomáš Novák ještě loni oblékal dres A týmu

Bezgólová plichta a neskutečné šance v našem podání.

14.4.2012 Vraný B - Zlonice 0:4

Zasloužené vítězství hostů a nadprůměrný výkon naše gólmana, který nás držel po celý zápas.

7.4.2012 Zvoleněves - Vraný B 2:2

Lepší koncovka a mohlo být veseleji.

31.3.2012 Vraný B - Blevice 1:1 na snímku Jirka Vébr, který předvedl slušný výkon

Za větrného počasí jsme opět ztratili body se soupeřem, který byl k poražení!

24.3.2012 Pozdeň - Vraný B 3:1 Míla Capl byl jediný, který se v sobotu trefil do branky Pozdně

V zápase ve kterém jsme měli snad 80% držení míče, rozhodly naše hrubé chyby  a hlavně nás musí mrzet několik neproměněných šancí v prvním poločase.

12.11.2011 Vraný B - Knovíz 6:1

Na vysoké vítězství nám stačilo pouze osmdesát  minut.

6.11.2011 Velvary B - Vraný B 1:0 "dědek" Libor operoval na hrotu

Utkání rezervních týmů skončilo těsnou výhrou domácích.

29.10.2011 Vraný B - Olovnice 5:2

Žádné drama a pohodové vítězství našeho týmu.

22.10.2011 Žižice - Vraný B 3:1

Nebyl to špatný výkon, bohužel body jsme nepřivezli a zůstaly v Žižicích.

15.10.2011 Vraný B - Klobuky 5:2 Míla Capl vletěl do druhé půle jako uragán - hattrickem pomohl porazit Klobuky

Místní derby proti Sokolu Klobuky rozhodl střídající Míla Capl, když dokázal vstřelit hattrick.

9.10.2011 Černuc - Vraný B 3:2 Martin Plašil se musel opět postavit do branky

Nevyužité šance z prvního poločasu a slabý výkon v druhé půli, tak lze charakterizovat utkání v Černuci.

1.10.2011 Vraný B - Uhy 5:0

Povinné vítězství jsme si připsali proti Sokolu Uhy a přesvědčivě zvítězili.

28.9.2011 Jedomělice - Vraný B 1:0

V předehrávaném 13.kole jsme na hřišti prvních Jedomělic předvedli nebojácný výkon, bohužel bez bodového efektu.

24.9.2011 Vraný B - Tuřany 5:2 Tomáš Linhart v souboji s tuřanským Michalem Dlouhým

Odčinili jsme darebný výkon ze Zlonic a tuřanský tým to odnesl "bůrem".

17.9.2011 Zlonice - Vraný B 7:0 smutní hráči Slavie po debaklu na Arsenalu.....podobné zklamání zažili i naši hráči

Náš B tým dopadl jak Slavia před 4 lety na Arsenalu! A to doslova včetně poločasového výsledku.

10.9.2011 Vraný B - Zvoleněves 4:0

referát z utkání najdete v příloze

3.9.2011 Blevice - Vraný B 1:2

B tým odčinil porážku z prvního kola a veze 3 body z Blevic

27.8.2011 Vraný B - Pozdeň 3:7

Ačkoliv jsme vedli 3:1, tak jsme zápas absolutně nezvládli a zaslouženě prohráli.