Anketa

Jak dopadne náš team po podzimu
Celkem hlasů 76
Na jaké příčce bude přezimovat náš tým po podzimu?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2012-13

sezóna 2012-13

Stránkování

12 >
 
 
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
15.6.2013 (sobota) 10:15 Vraný U19 FC MělníkU19 - 1.A třída 26.kolo5:3
13.6.2013 (čtvrtek) 18:00 Vraný U19 Nové StrašecíU19 - 1.A třída 24.kolo6:4
9.6.2013 (neděle) 10:15 Roztoky Vraný U19U19 - 1.A třída 25.kolo5:3
26.5.2013 (neděle) 10:15 Kablo Kladno Vraný U19U19 - 1.A třída 23.kolo6:2
19.5.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 HředleU19 - 1.A třída 22.kolo5:1
11.5.2013 (sobota) 10:15 SK Slaný Vraný U19U19 - 1.A třída 21.kolo1:4
8.5.2013 (středa) 10:15 Vraný U19 Dolní BeřkoviceU19 - 1.A třída 15.kolo3:0
5.5.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 VelvaryU19 - 1.A třída 20.kolo21:0
1.5.2013 (středa) 10:15 Odolena Voda Vraný U19U19 - 1.A třída 14.kolo0:2
28.4.2013 (neděle) 10:15 Pšovka Mělník Vraný U19U19 - 1.A třída 19.kolo3:8
20.4.2013 (sobota) 10:15 Tatran Rakovník Vraný U19U19 - 1.A třída 18.kolo3:0
14.4.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 BrandýsekU19 - 1.A třída 17.kolo0:3
7.4.2013 (neděle) 10:15 Sparta Kladno Vraný U19U19 - 1.A třída 16.kolo3:0
24.11.2012 (sobota) 10:15 Vraný U19 Kablo KladnoU19 - 1.A třída 10.kolo0:1
18.11.2012 (neděle) 10:15 FC Mělník Vraný U19U19 - 1.A třída 13.kolo1:1
11.11.2012 (neděle) 10:15 Vraný U19 RoztokyU19 - 1.A třída 12.kolo2:0
4.11.2012 (neděle) 10:15 Nové Strašecí Vraný U19U19 - 1.A třída 11.kolo5:8
21.10.2012 (neděle) 10:15 Hředle Vraný U19U19 - 1.A třída 9.kolo3:5
14.10.2012 (neděle) 10:15 Vraný U19 SK SlanýU19 - 1.A třída 8.kolo6:3
6.10.2012 (sobota) 10:15 Velvary Vraný U19U19 - 1.A třída 7.kolo0:6

1.B třída sk.A   2017/18

po 7.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. FC Čechie Velká Dobrá    19
     2. SK Doksy  14
     3. SK Slaný B  13
     4. TJ Sokol Mšec  13
     5. SOKOL VRANÝ  12
     6. SK Rakovník B  12
     7. Sokol Hostouň B  11
     8. Sokol Braškov  11
     9. Sokol Jedomělice  11
   10. Sokol Klobuky  10
   11. TJ Unhošť   9
   12. SK Zlonice   6
   13. Tatran Rakovník B   6
   14. Sparta Lužná   0

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie