Anketa

koronavir pauza
Celkem hlasů 36
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2012-13

sezóna 2012-13

Stránkování

12 >
 
 
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
15.6.2013 (sobota) 10:15 Vraný U19 FC MělníkU19 - 1.A třída 26.kolo5:3
13.6.2013 (čtvrtek) 18:00 Vraný U19 Nové StrašecíU19 - 1.A třída 24.kolo6:4
9.6.2013 (neděle) 10:15 Roztoky Vraný U19U19 - 1.A třída 25.kolo5:3
26.5.2013 (neděle) 10:15 Kablo Kladno Vraný U19U19 - 1.A třída 23.kolo6:2
19.5.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 HředleU19 - 1.A třída 22.kolo5:1
11.5.2013 (sobota) 10:15 SK Slaný Vraný U19U19 - 1.A třída 21.kolo1:4
8.5.2013 (středa) 10:15 Vraný U19 Dolní BeřkoviceU19 - 1.A třída 15.kolo3:0
5.5.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 VelvaryU19 - 1.A třída 20.kolo21:0
1.5.2013 (středa) 10:15 Odolena Voda Vraný U19U19 - 1.A třída 14.kolo0:2
28.4.2013 (neděle) 10:15 Pšovka Mělník Vraný U19U19 - 1.A třída 19.kolo3:8
20.4.2013 (sobota) 10:15 Tatran Rakovník Vraný U19U19 - 1.A třída 18.kolo3:0
14.4.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 BrandýsekU19 - 1.A třída 17.kolo0:3
7.4.2013 (neděle) 10:15 Sparta Kladno Vraný U19U19 - 1.A třída 16.kolo3:0
24.11.2012 (sobota) 10:15 Vraný U19 Kablo KladnoU19 - 1.A třída 10.kolo0:1
18.11.2012 (neděle) 10:15 FC Mělník Vraný U19U19 - 1.A třída 13.kolo1:1
11.11.2012 (neděle) 10:15 Vraný U19 RoztokyU19 - 1.A třída 12.kolo2:0
4.11.2012 (neděle) 10:15 Nové Strašecí Vraný U19U19 - 1.A třída 11.kolo5:8
21.10.2012 (neděle) 10:15 Hředle Vraný U19U19 - 1.A třída 9.kolo3:5
14.10.2012 (neděle) 10:15 Vraný U19 SK SlanýU19 - 1.A třída 8.kolo6:3
6.10.2012 (sobota) 10:15 Velvary Vraný U19U19 - 1.A třída 7.kolo0:6

Okresní přebor    2020/21

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.FC Slovan Velvary B  21
     2.SK Kročehlavy  20
     3.TJ Sokol Vraný   14
     4.SK Slavoj Pozdeň  11
     5.FK Brandýsek  11
     6.SK Zlonice  11
     7.TJ Sokol Smečno  9
     8.FK Slovan Kladno  9
     9.SK Baník Libušín B  9
   10.SK Buštěhrad  7
   11.TJ Novoměstský Kladno  6
   12.TJ Viktorie Černuc  6
   13.TJ Sokol Lidice  5
   14.SK Družec  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie