Anketa

Podzim 2018
Celkem hlasů 57
Na jakém místě bude náš tým po podzimní části sezóny?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2013-14

sezóna 2013-14

Stránkování

12 >
 
 
Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
15.6.2014 (neděle) 10:15 Vraný U19 FC MělníkU19 - 1.A třída 26.kolo1:6
8.6.2014 (neděle) 10:15 Odolena Voda Vraný U19U19 - 1.A třída 25.kolo3:0
1.6.2014 (neděle) 10:15 Vraný U19 Bělá p.B.U19 - 1.A třída 24.kolo0:19
25.5.2014 (neděle) 10:15 Zvoleněves Vraný U19U19 - 1.A třída 23.kolo9:0
18.5.2014 (neděle) 10:15 Vraný U19 SK SlanýU19 - 1.A třída 22.kolo1:10
11.5.2014 (neděle) 10:15 Sp.Kladno Vraný U19U19 - 1.A třída 21.kolo8:0
4.5.2014 (neděle) 10:15 Dolany Vraný U19U19 - 1.A třída 20.kolo5:0
27.4.2014 (neděle) 10:15 Vraný U19 PšovkaU19 - 1.A třída 19.kolo1:0
20.4.2014 (neděle) 10:15 Brandýsek Vraný U19U19 - 1.A třída 18.kolo4:1
13.4.2014 (neděle) 10:15 Vraný U19 LibišU19 - 1.A třída 17.kolo0:6
6.4.2014 (neděle) 10:15 Roztoky Vraný U19U19 - 1.A třída 16.kolo7:0
30.3.2014 (neděle) 10:15 Vraný U19 N.StrašecíU19 - 1.A třída 15.kolo1:3
23.3.2014 (neděle) 10:15 Mšeno Vraný U19U19 - 1.A třída 14.kolo3:5
17.11.2013 (neděle) 10:15 FC Mělník Vraný U19U19 - 1.A třída 13.kolo4:1
10.11.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 Odolena VodaU19 - 1.A třída 12.kolo0:0
3.11.2013 (neděle) 10:15 Bělá p.B. Vraný U19U19 - 1.A třída 11.kolo0:1
27.10.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 ZvoleněvesU19 - 1.A třída 10.kolo0:2
20.10.2013 (neděle) 10:15 SK Slaný Vraný U19U19 - 1.A třída 9.kolo2:1
13.10.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 Sp.KladnoU19 - 1.A třída 8.kolo3:5
6.10.2013 (neděle) 10:15 Vraný U19 DolanyU19 - 1.A třída 7.kolo4:1

1.B třída sk.A   2018/19

po 4.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1. SK Rakovník B  12
     2. Sokol Jedomělice   9
     3. FC 05 Zavidov   9
     4. SK Družec   9
     5. SK Slaný B   7
     6. TJ Unhošť   6
     7. Tatran Rakovník B   6
     8. SK Vinařice   6
     9. Sokol Hostouň B   6
   10. Sokol Klobuky   5
   11. Sokol Vraný   4
   12. Sokol Braškov   2
   13. SK Lány     2
   14. SK Lišany   1

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie