Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > Rozpis zápasů 2023-2024

Rozpis zápasů 2023-2024

Aktualizovaný rozpis utkání pro podzimní část sezóny 2023/2024. Domácí hrací dny jsou stále neděle jako v loňské sezóně - zapište si to do kalendářů nebo za uši.

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
11.11.2023 (sobota) 14:00 TJ Sokol Mšec TJ Sokol VranýMšec1.b třída
5.11.2023 (neděle) 14:00 TJ Sokol Vraný SK Baník LibušínAgros Aréna, Vraný1.b třída2:0
28.10.2023 (sobota) 14:30 SK Braškov TJ Sokol VranýSportovců, Braškov 273 511.b třída4:1
22.10.2023 (neděle) 15:30 TJ Sokol Vraný FC 05 ZavidovAgros Aréna, Vraný1.b třída7:3
14.10.2023 (sobota) 15:30 SK Lány TJ Sokol Vraný270 61 Lány1.b třída4:3
8.10.2023 (neděle) 16:00 TJ Sokol Vraný Sokol Hostouň "B"Agros Aréna, Vraný1.b třída5:0
1.10.2023 (neděle) 16:00 TJ Sokol Dobrovíz TJ Sokol VranýPražská ul. 242, Dobrovíz1.b třída5:0
24.9.2023 (neděle) 16:30 TJ Sokol Vraný TJ Baník ŠvermovAgros Aréna, Vraný1.b třída5:3
16.9.2023 (sobota) 16:30 FK Hředle TJ Sokol VranýTraverza Arena, Hředle1.b třída4:2
10.9.2023 (neděle) 17:00 TJ Sokol Vraný FC Slavoj KladnoAgros Aréna, Vraný1.b třída1:2
3.9.2023 (neděle) 17:00 TJ Sokol Vraný FC Čechie Velká DobráAgros Aréna, Vraný1.b třída4:2
27.8.2023 (neděle) 10:15 SK Lhota TJ Sokol VranýŽilina 11, 273 01 Žilina1.b třída1:2
20.8.2023 (neděle) 17:00 TJ Sokol Vraný AFK LibčiceAgros Aréna, Vraný1.b třída5:3

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Dobrovíz  33
     2.Mšec - Nové Strašecí  26
     3.FC Čechie Velká Dobrá   23
     4.AFK Libčice  22
     5.SK Lány  22
     6.TJ Sokol Vraný   21
     7.FC Slavoj Kladno  21
     8.SK Braškov  16
     9.FK Hředle  16
   10.SK Lhota  15
   11.SK Baník Libušín  11
   12.TJ Baník Švermov  7
   13.FC 05 Zavidov  5
   14.Sokol Hostouň "B"  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie