Anketa

kapr
Celkem hlasů 23
Kapr na Vánoce?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > Rozpis zápasů 2021-2022

Rozpis zápasů 2021-2022

Rozpis utkání pro podzim sezóny 2021/2022. Domácí hrací dny se vracejí na neděli jako tomu bylo dřív - zapište si to do kalendářů nebo za uši.

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
6.11.2021 (sobota) 14:00 SK Buštěhrad TJ Sokol VranýBuštěhradOkresní přebor1:4
31.10.2021 (neděle) 14:00 TJ Sokol Vraný SK Slavoj PozdeňAgros Arena, VranýOkresní přebor4:1
28.10.2021 (čtvrtek) 14:30 TJ Sokol Vraný SK Baník Libušín BAgros Arena, VranýOkresní přebor8:2
23.10.2021 (sobota) 14:30 SK Družec TJ Sokol VranýHlavní 332, 273 62 DružecOkresní přebor1:4
17.10.2021 (neděle) 15:30 TJ Sokol Vraný TJ Sokol SmečnoAgros Arena, VranýOkresní přebor4:0
9.10.2021 (sobota) 16:00 TJ Sokol Lidice TJ Sokol VranýLidiceOkresní přebor2:6
3.10.2021 (neděle) 16:00 TJ Sokol Vraný TJ Viktorie ČernucAgros Arena, VranýOkresní přebor4:0
28.9.2021 (úterý) 16:00 SK Kročehlavy TJ Sokol VranýFreyova 319, 272 01 KladnoOkresní přebor2:1
26.9.2021 (neděle) 16:00 FK Brandýsek TJ Sokol VranýŠvermovská 82, Olšany, 273 41 BrandýsekOkresní přebor3:4
19.9.2021 (neděle) 16:30 TJ Sokol Vraný SK VinařiceAgros Arena, VranýOkresní přebor4:2
12.9.2021 (neděle) 10:15 TJ Novoměstský Kladno TJ Sokol VranýU Sletiště, KladnoOkresní přebor0:4
5.9.2021 (neděle) 17:00 TJ Sokol Vraný FK Slovan KladnoAgros Arena, VranýOkresní přebor8:0
29.8.2021 (neděle) 17:00 TJ Sokol Vraný SK ZloniceAgros Arena, VranýOkresní přebor1:5

Okresní přebor    2021/22

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Vraný   32
     2.SK Vinařice  30
     3.FK Brandýsek  25
     4.SK Slavoj Pozdeň  24
     5.FK Slovan Kladno  23
     6.SK Družec  21
     7.TJ Viktorie Černuc  19
     8.TJ Novoměstský Kladno  18
     9.TJ Sokol Smečno  16
   10.SK Zlonice  14
   11.SK Kročehlavy  14
   12.TJ Sokol Lidice  13
   13.SK Baník Libušín B  13
   14.SK Buštěhrad  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie