Anketa

Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?
Celkem hlasů 16
Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner

fotbalový klub Sokol Vraný

9.6.2019 Slaný B - Vraný 7:1

V předposledním zápase nás čekalo silné Slaný B.

2.6.2019 Vraný - Družec 2:7

V dalším domácím zápase se začalo ve velkém tempu. měli jsme spoutu šancí, jenže se nepodařilo žádnou proměnit.

19.5.2019 SK Vinařice- Sokol Vraný 5:1

Tým z Kladenska nám dal lekci z produktivity. více

19.5.2019 A přeci to jde..!!! T. Kubík

Dnes náš čekal soupeř ze dna tabulky SK Líšany. více

14.5.2019 Vysoká prohra v Jedomělicích

Další soupeř nás čekal v podobě silných Jedomělic. více

6.5.2019 Mladší žáci dominovali na 1.ročníku Poháru Slánska! - kopie

Necelý půlrok po triumfu na halovém turnaji se týmu mladších žáků zadařilo na turnaji ve Slaném a přivezl domů krásný putovní pohár a navíc sadu dresů určenou pro vítěze turnaje! více

1.4.2019 Radek Hájek skončil u mladších žáků

V průběhu zimní pauzy se Radek Hájek rozhodl z rodinných důvodů skončit (doufejme, že jen dočasně) u týmu mladších žáků. více

26.11.2018 Mladší žáci ovládli turnaj na Stochově!

V sobotu zazářil na slušně obsazeném turnaji na Stochově výběr mladších žáků a zaslouženě se probojoval až do vítězného finále. více 1 komentář

11.11.2018 Vraný - Slaný B 2:4

Poslední utkání podzimu se nám v domácím prostředí nepovedlo a podlehli jsme rezervě Slaného 2:4.

2.9.2018 Hostouň B - Vraný 0:3 Pavel Hanzlík vstřelil naší třetí branku a stála za to! Z poloviny hřiště nachytal Pettíka.

Po disciplinovaném výkonu a vysoké efektivitě vezeme tři cenné body z venku.

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída sk.A   2018/19

po 24.kole

pořadí 
        tým  bodů
     1.FC 05 Zavidov  54
     2. SK Rakovník B  50
     3. Sokol Jedomělice  44
     4. Sokol Hostouň B  43
     5. SK Slaný B  42
     6. Sokol Braškov  42
     7. SK Vinařice  41
     8. SK Lány  38
     9. TJ Unhošť  35
   10. SK Družec  34
   11. TJ Tatran Rakovník B  32
   12. Sokol Klobuky  26
   13. Sokol Vraný   13
   14. SK Lišany  13

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

U10 rozpis zápasů

 

Fotogalerie