sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14

sezóna 2013-14

11.8.2013 Nymburk - Vraný A 1:1 rozhodčího Svobodu si naši hráči mezi přátele na facebook určitě nazařadí

Hned v prvním utkání krajského přeboru se nám podařilo bodovat. Pokud by rozhodčí viděl evidentní ruku domácích ve vápně v samém závěru, mohly být body tři.

13.10.2013 Semice - Vraný A 4:1 Karel Pražák si po dlouhé době nasadil brankářské rukavice a i když inkasoval 4 branky, výkonem nezklamal a naopak ještě pochytal tutové šance domácích

Po darebném výkonu jsme zaslouženě prohráli. Skóre otevřel už v 3.min Galbavý, ale další velké šance zůstaly nevyužité a tak se soupeř dostal zpátky do hry a utkání otočil.

20.10.2013 Vraný A - Klecany 1:1 kapitán týmu Libor Maliňák se poprvé v této sezóně trefil

Bohatým bereme, chudým dáváme. Po vzoru volebního programu některých politických stran se chová náš A tým poslední dva zápasy. Poté, co jsme přenechali body v Semicích, jsme ztratili (dá se klidně napsat bod získali) v zápase proti Klecanům. Nezbývá než doufat, že bude líp!

27.10.2013 Sedlčany - Vraný A 1:2 Galboš se v této sezóně trefil už třináctkrát!

Už je líp! Po dvou zápasech, které jsme nezvládli výsledkově, vezeme body ze Sedlčan. Dvakrát se trefil snajpr "Galboš".

3.11.2013 Vraný A - Benátky n.J. 0:4 benátský Škarecký (střelec 2 branek) atakován Matouškem

Benátky rázným způsobem utnuly naši roční neporazitelnost na domácím hřišti a zaslouženě zvítězily. Pro zranění musel navíc ve druhém poločase odstoupit Pepa Galbavý!

9.11.2013 Beroun - Vraný A 2:2 "Urbi" vstřelil obě naše branky. Je vidět, že mu to na útočící polovině jde lépe :)

Bod z Berouna bereme! Vzhledem k okolnostem, které zápas provázely, tomu ani snad jinak být nemůže.

16.11.2013 Vraný A - Dobříš 1:5 foto archiv z utkání z minulé sezóny

Druhá vysoká domácí porážka v řadě nás odsunula do středu tabulky.

9.3.2014 Vraný A - Nymburk 1:0

poločas 0:0

15.3.2014 Tn Rakovník - Vraný A 2:1 Michal si při zákroku přivodil vážné zranění kotníku

Zápas jsme ztratili ve druhém poločase a s ním i dva hráče. Zranění Michala Kudrny je vážnější a bohužel si od fotbalu na pár měsíců odpočine!

22.3.2014 Vraný A - N.Strašecí 0:1

Ofenzivní trápení s jedním inkasovaným gólem.

18.8.2013 Vraný A - Tn Rakovník 4:4 Galboš se proti Rakovníku trefil třikrát

Utekli jsme rakovnickému hrobníkovi z lopaty! Z poslední akce utkání vyrovnal Pepa Galbavý.

6.4.2014 Vraný A - Čáslav "B" 2:1

Tomáš Abrham trefil v samém závěru parádní ranou tři body!

12.4.2014 Sp.Příbram - Vraný A 1:0

Domácí potrestali jediné zaváhání naší obrany, kdy se zapomněl v ofasjdové linii "Beny" a domácí útočník měl na zakončení spoustu času.

20.4.2014 Vraný A - Libiš 0:1

Poločasové oslabení využil libišský Šmíd minutu před koncem!

26.4.2014 Ovčáry - Vraný A 5:1 foto z podzimního duelu

Z Ovčár jsme si přivezli bůra.

4.5.2014 Vraný A - Čelákovice 4:2

Ruda Rešl zničil hattrickem Čelákovice! Diváci viděli v závěru utkání 4 branky během čtyř minut!

11.5.2014 Vraný A - Semice 4:1 "Cápa" byl v utkání hodně vidět ...tentokrát bez ŽK!

Prvostřelci řídili čtyřgólovou výhru!

17.5.2014 Klecany - Vraný A 2:1

O výsledku se rozhodlo už v prvním poločase. Pokračuje tak série jarních porážek na hřištích soupeřů.

25.5.2014 Vraný A - Sedlčany 2:2

Spravedlivá dělba bodů!

1.6.2014 Benátky n.J. - Vraný A 4:1 I když Lukáš Kalous vstřelil úvodní branku utkání, na kvalitní domácí tým to tentokrát nestačilo

Domácí potvrdili postupové ambice a zaslouženě zvítězili

8.6.2014 Vraný A - Beroun 2:1

Áčko se rozloučilo s domácím prostředím těsným vítězstvím. Výhru zařídili parťáci z obrany. Zelenka proměnil penaltu a druhý gól zklepl po trestném kopu Rada pro Jarába.

24.8.2013 N.Strašecí - Vraný A 1:3 Tomáš Kubík vstřelil třetí branku zápasu, která byla jeho třetí v sezóně. Zatím se trefil v každém zápase! (foto Roman Mareš)

A tým si vyšlápl na exdivizní Nové Strašecí a zaslouženě veze všechny body! Po třech kolech tak zůstává mezi sedmičkou neporažených.

14.6.2014 Dobříš - Vraný A 1:2

První jarní plný bodový zisk až v posledním zápase. Výhru trefil střídající Libor Urban v 87.minutě.

1.9.2013 Vraný A - Jíloviště 1:1 hosté předvedli velice kvalitní výkon

I druhý zápas před domácím publikem skončil plichtou, za kterou jsme nakonec byli rádi. Jíloviště přivezlo kromě svých rowdies a jejich vuvuzel i hodně kvalitní mančaft.

8.9.2013 Čáslav "B" - Vraný A 1:3 Kuba Ortbauer se opět venku trefil (foto Roman Mareš)

A tým vyloupil rezervu třetiligové Čáslavi.

14.9.2013 Vraný A - Sp.Příbram 3:0 Libor Urban vstřelil úvodní branku zápasu. Na snímku v souboji s příbramskou "trojkou" (foto Roman Mareš)

Číslo dne = 3. Potřetí za sebou u nás Příbram nebodovala. Potřetí to skončilo o tři branky. Třetí výhra v této sezóně nás posunula na třetí místo v tabulce!

21.9.2013 Libiš - Vraný A 2:0 Štěpán Šplíchal podal velice dobrý výkon a dokonce jednu penaltu zneškodnil

Až v sedmém kole našel náš A tým přemožitele. Domácí nás porazili až v samém závěru utkání. V 80.min smolně tečoval centr domácích Michal Kalík a Štěpán Šplíchal už nedokázal zareagovat. O tři minuty později potvrdila Libiš vítězství z pokutového kopu.

29.9.2013 Vraný A - Ovčáry 2:1 Pepa Galbavý se prosadil přes výrazně vyššího hráče Ovčár a zavěsil první branku utkání!

Unglaublich! Vyšlápli jsme si na vedoucí tým tabulky, který prohrál naposledy venku před více než rokem v Dobřichovicích!

5.10.2013 Čelákovice - Vraný A 0:3 přízrak přeboru "Galboš" opět úřadoval ....2+1

Rozhodly dvě branky v první půlhodině, kdy hosté hráli fotbal a my trefovali zařízení.