13.8.2016 Sp.Příbram - Vraný A 0:4 číslo dne 3 a Urbanův hattrick

Vyloupený Spartak na úvod!

15.10.2016 Nespeky - Vraný A 3:0

Z dalšího výjezdu opět s prázdnou.

23.10.2016 Vraný A - Nový Knín 5:0 Pepa Fujdiar byl v utkání hodně vidět a vstřelil důležitou druhou branku

Po čtyřech porážkách v řadě tříbodová náplast s pěti góly.

30.10.2016 Cerhovice - Vraný A 2:1

zápis o utkání

6.11.2016 Vraný A - Černolice 7:1 Milan Bialek vstřílí druhou branku ...v pozadí "Kavas"- autor dvou branek

Nebezpečné Černolice u nás nevyhráli ani napopáté. Naopak si vezou pořádný příděl.

12.11.2016 Hostomice - Vraný A 2:4

Od 3.kola jsme čekali na bodový zisk ze hřiště soupeře. A dočkali se rovnou třech!

19.11.2016 Vraný A - Jesenice 6:1

A tým se rozloučil s podzimem další domácí kanonádou.

12.3.2017 Vraný A - Sp.Příbram 0:5 příbramský Vašek stíhaný Vošmerou nám dal hattrick

Hosté si z Vraného odvážejí poprvé tři body. Ale stálo to za to. Dostali jsme "bůra"!

18.3.2017 Vestec - Vraný A 6:1

26.3.2017 Vraný A - Jedomělice 5:0

Jedomělice si odvezli "bůra". Hattrickem k tomu přispěl kapitán týmu Libor Urban.

1.4.2017 Votice - Vraný A 4:2 Pepa Fujdiar ve Voticích skóroval

Z Votic po nadějném začátku s prázdnou.

21.8.2016 Vraný A - Vestec 4:0 Jirka Novotný bráněn Chaloupkou

Nováček z Vestce inkasoval třikrát do poločasu a jak se říká ....bylo po zápase!

9.4.2017 Vraný A - Mníšek p.B. 3:2 Libor Urban se opět trefil a zajistil týmu tři body

Počáteční hrůza s dobrým koncem.

16.4.2017 Zavidov - Vraný A 4:3 "Kavas" v zápase proti Novému Knínu penaltu proměnil. V Zavdiově sice také, ale jen tu první.

Brankové hody bez bodů. Kaválek odmítl bod neproměněnou penaltou v poslední minutě nastaveného času.

23.4.2017 Vraný A - Podlesí 4:2 exsparťan Slepička v akci strážený Jarábem

V souboj dvou kapitánských sedmiček zvítězil náš "Urbi". Dovedl tým k vítězství 4:2, když opět musel zápas otáčet.

30.4.2017 Klecany - Vraný A 4:2

Z Klecan bez bodu i když jsme opět dvakrát vedli.

7.5.2017 Vraný A - Všenorský SK 5:1 Michal Jaráb se opět zapsal mezi střelce

Další kanonáda proti celku z první čtyřky.

14.5.2017 Vraný A - Nespeky 1:2 Martin Svrček na mokrém terénu podklouzl a poslední penalta tak šla mimo tyče

Poslední série penaltového rozstřelu rozhodla o bonusovém bodu pro Nespeky.

20.5.2017 Nový Knín - Vraný A 3:2

28.5.2017 Vraný A - Cerhovice 0:3

Naše střelecké trápení k bodům nevedlo.

3.6.2017 Černolice - Vraný A 5:2

Ani tentokrát jsme nedokázali bodovat na hřišti soupeře. Kvalitní Černolice nás nešetřili a navstříleli pět branek. Obě naše branky zaznamenal nejlepší střelec týmu, kapitán Libor Urban.

10.6.2017 Vraný A - Hostomice 5:9 Tomáš Hadač vstelil v utkání dvě branky

Hanebný výkon s ostudným výsledkem.

28.8.2016 Jedomělice - Vraný A 2:4

Další tři body z venku. Opět čtyři vstřelené góly!

17.6.2017 Jesenice - Vraný A 4:7

Po dlouhých sedmi zápasech vezeme body z venku. A rovnou tři.

4.9.2016 Vraný A - Votice 4:3 Tomáš Hadač dnes odvedl skvělou práci

Připisujeme dva body po penaltovém rozstřelu. Třetí jsme ztratili díky fúře neproměněných šancí a netaktické hře ve druhém poločase.

10.9.2016 Mníšek p.B. - Vraný A 4:0 Kaválek viděl stejně jako v Jedomělicích ČK. Tím mužstvu moc nepomohl a určitě ani nepomůže v následujícím utkání.

Oblíbenou čtyřku jsme si tentokrát přivezli z Mníšku.

18.9.2016 Vraný A - Zavidov 1:0 Michal Jaráb střílí jedinou branku utkání

Vydřený bod s obrovskou dávkou štěstí.

25.9.2016 Podlesí - Vraný A 4:0

Z Podlesí s prázdnou v hodně oslabené sestavě!

2.10.2016 Vraný A - Klecany 0:1

Poprvé v sezóně jsme doma nebodovali i když jsme vstřelili jedinou branku utkání!

8.10.2016 Všenorský SK - Vraný A 2:1