Anketa

Sezóna 20/21 ???
Celkem hlasů 150
Jak dopadne náš tým v této sezoně ?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Výsledky > Rozpis utkání A tým

Rozpis utkání A tým

Datum a časDomácíHostéMísto utkáníSoutěžVýsledek
9.11.2019 (sobota) 14:00 Kročehlavy Sokol VranýOkresní přebor1:3
2.11.2019 (sobota) 14:00 Sokol Vraný Novoměstský KladnoOkresní přebor4:5
26.10.2019 (sobota) 14:00 TJ Lidice Sokol VranýOkresní přebor8:3
20.10.2019 (neděle) 16:00 Sokol Vraný Slovan KladnoOkresní přebor1:4
12.10.2019 (sobota) 16:00 Baník Švermov Sokol VranýOkresní přebor5:1
5.10.2019 (sobota) 16:00 Sokol Vraný Sokol SmečnoOkresní přebor1:4
29.9.2019 (neděle) 16:00 Viktorie Černuc Sokol VranýOkresní přebor4:1
14.9.2019 (sobota) 14:00 Buštěhrad Vraný Okresní přebor7:0
7.9.2019 (sobota) 14:00 Vraný ZloniceOkresní přebor0:3
31.8.2019 (sobota) 14:00 Velvary B VranýOkresní přebor7:1
25.8.2019 (neděle) 17:00 Libušín B VranýOkresní přebor7:3
2.6.2019 (neděle) 17:00 Vraný Družec1.B třída2:7
25.5.2019 (sobota) 17:00 Vinařice Vraný1.B třída5:1
19.5.2019 (neděle) 17:00 Vraný Lišany1.B třída8:3
12.5.2019 (neděle) 17:00 Jedomělice Vraný1.B třída7:1
4.5.2019 (sobota) 17:00 Lány Vraný1.B třída10:2
28.4.2019 (neděle) 17:00 Vraný Braškov1.B třída2:3
21.4.2019 (neděle) 10:15 SK Rakovník B Vraný1.B třída8:3
14.4.2019 (neděle) 16:30 Vraný Zavidov1.B třída1:5
7.4.2019 (neděle) 14:00 Tatran Rakovník B Vraný1.B třída7:1
31.3.2019 (neděle) 15:00 Vraný Hostouň B1.B třída2:1
23.3.2019 (sobota) 15:00 Klobuky Vraný1.B třída 4:0
18.11.2018 (neděle) 13:30 Unhošť Vraný1.B třída
11.11.2018 (neděle) 14:00 Vraný Slaný B1.B třída2:4
3.11.2018 (sobota) 14:00 Družec Vraný1.B třída3:1
28.10.2018 (neděle) 14:30 Vraný Vinařice1.B třída1:4
21.10.2018 (neděle) 15:30 Lišany Vraný1.B třída3:1
14.10.2018 (neděle) 16:00 Vraný Jedomělice1.B třída2:4
7.10.2018 (neděle) 16:00 Vraný Lány1.B třída2:4
30.9.2018 (neděle) 16:30 Braškov Vraný1.B třída2:3
23.9.2018 (neděle) 17:00 Vraný SK Rakovník B1.B třída2:3
16.9.2018 (neděle) 17:00 Zavidov Vraný1.B třída4:1
9.9.2018 (neděle) 17:00 Vraný Tatran Rakovník B1.B třída2:3
2.9.2018 (neděle) 17:00 Hostouň B Vraný1.B třída0:3
26.8.2018 (neděle) 17:00 Vraný Klobuky1.B třída0:2
Loading...

Výsledky

  • Rozpis utkání A tým

Okresní přebor    2020/21

 

pořadí 
        tým  bodů
     1. TJ Baník Švermov  0
     2. TJ Sokol Lidice   0
     3. Slovan Kladno  0
     4. SK Buštěhrad  0
     5. FK Brandýsek   0
     6. Slovan Velvary B  0
     7. Novo Kladno   0
     8. Viktorie Černuc  0
     9. Sokol Smečno  0
   10. SK Zlonice  0
   11. Slavoj Pozdeň  0
   12. Baník Libušín B  0
   13. SK Kročehlavy   0
   14. Sokol Vraný  0

podrobnější tabulka

U12 rozpis + tabulka

 

Fotogalerie