sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2015-16 > Vraný A - Beroun 0:2

26.8.2015  17:00
KP 2.kolo
Vraný

Soupeř vyučoval v produktivitě! Ze tří vyložených šancí dokázal dvě proměnit a rozhodl tak o výsledku utkání.

Za parádního slunečného počasí se ve středu odpoledne dohrávalo 2.kolo Ondrášovka KP. I když jsme byli v úvodu utkání aktivnější, tak to byli hosté, kteří si vypracovali první vyloženou šanci. V 15.minutě berounský Štrougal tváří v tvář nepřekonal Vaška Sailera. Na druhé straně se vzápětí blýskl pěknou střelou Tomáš Hadač, ale hostující gólman vytěsnil na roh. Ve 38.min předvedli hosté rychlou přímočarou akci. Míč se dostal k Novákovi, který si poradil s našemi dvěma obránci na metru a poslal míč nechytatelně k tyči 0:1! Za takového stavu se šlo do kabin.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním minimálně vyrovnat, ale naše akce končili většinou u vápna hostů a nedokázali jsme si vypracovat vyloženou brankovou příležitost. V 58.min vystřídal Abrham Hadače. V 67.min pěkně z úhlu pálil Červenka, ale hostující brankář Pettík byl připraven. V 75.min zahrával Abrham přímý volný kop a jeho přesný centr našel na malém vápně hlavu Matouška. Ten ale bohužel mířil nad zařízení. V 77.min Abrham vysunul kolmicí Hrebinku, ten zatáhl míč po levé straně, ale jeho pěkný centr Hurt nečekal a tak odrazem míče od jeho stojné nohy odmítl zakončení ze slibné pozice. V samém konci nás hosté Ježkem potrestali podruhé 0:2 a zaslouženě si odváží tři body.

Video bude na TV COM nahráno dodatečně, neboť v době utkání nebylo možné vysílat online.

foto ze zápasu zde

V neděli se A tým představí opět domácím fakouškům v první okresním derby proti Tuchlovicím. Výkop v 17 hodin. Počasí by mělo přát, tak se přijďte podívat.

Kuba Červenka je zrovna faulován berounským Ježkem Kuba Červenka je zrovna faulován berounským Ježkem
Kuba Červenka je zrovna faulován berounským Ježkem

sezóna 2015-16