Zachrání se okres?
Jak dopadne náš tým v této sezoně ?

Vraný - Klobuky 0:2

26.8.2018  17:00
Soutěž
1.B třída

Úvodní zápas sezóny nám nevyšel a hosté zaslouženě zvítězili.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Za zmínku stojí jen pěkná hlavička klobuckého Douši, kterou vytěsnil Löwe. My jsme obratem zahrozili, když aktivní Košťák pěkně zacentroval, ale hlavička navrátilce Kalouse šla nad. Ve 33.min si hostující Svoboda pohraál s naší obranou, ale následná rána Suka naštěstí v síti naší odkrzté branky neskončila. Velké starosti musel řešit naš trenér už v průběhu prvního poločasu, když už ve 35.min musel potřetí střídat (zranění Soudek, Kostovčík a Veselý)!

Na to jsme následně doplatili ve druhém poločasu, když nás hosté dvakrát potrestali. Předcházelo tomu nejdříve pěkné zakončení z voleje v podání Kubíka, ale Maur byl připravený. V 65.min Dragoun poslal hosty do vedení 0:1 a o pět minut později stejný hráč nakopl dlouhý míč směrem na naší branku, kam si ho nešťastně srazil Tomáš Löwe - 0:2. V 82. a 84.min jsme orazítkovali dvakrát břevno. Nejprve Paluba jedovatou levačkou a vzápětí Kalous z trestného kopu. Na gól jsme se ale tentokrát nezmohli a tak musíme vzhlížet k dalšímu zápasu, který nás čeká příští neděli v Hostouni.

Utkání v poklidu odřídila trojice rozhodčích p.Budař, p.Drábek a p.Boček.

poločas 0:0

zápis o utkání Soubor:01_vrany-klobuky_zapis.pdfPopis:

foto ze zápasu zde

Rozpis utkání A tým