sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - Sokol Černiv 3:1

Agros Arena, Vraný
číslo dresu:
0

Je to tady! Po téměř osmiměsíční pauze se konečně představíme na domácím hřišti, kdy odehrajeme zápas proti Sokolu Černiv.

Soustředění se dostává do své konečné fáze, kdy se uzavře přípravným zápasem. Můžeme s potěšením konstatovat, že kluci odmakali na plno veškeré tréninkové jednotky, z nichž především dnešní byla opravdu náročná i vzhledem k počasí. Vysoká účast a stoprocentní nasazení se, doufejme, přenese i do zápasu, o čemž se můžete zítra přesvědčit na vlastní oči.

V našem dresu se ukáže pár nových, ale i staronových posil - jmenovitě například Libor Volf, Erik Rezek nebo Tomáš Hadač, který se do vranského klubu vrací po dvouleté fotbalové odmlce. Uvidíme, zda mu to stále tak běhá jako v minulosti.

Výkop utkání je naplánován na 10:30 dopoledne, budeme rádi za každého fanouška!