sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - Sokol Černiv 3:1

Agros Arena, Vraný.
číslo dresu:
0

TJ Sokol Vraný - Sokol Černiv 3:1 (Střelci: 2x Kubík, 1x Krampera). Množství zahozených šancí v našem podání, přesto jsme však slavili zasloužené vítězství.

Opona se zvedla a náš tým mohl konečně vyběhnout na domácím pažitu - po více jak půl roce. A trávník byl opět skvěle připraven, ne nadarmo se říká, že u nás je jedno z nejlepších hřišť v okrese, ne-li nejlepší.
Přestože byl výkop v dopoledních hodinách, tak nás sluneční žár vůbec nešetřil a v kombinaci s několika set naběhanými kilometry během soustředění se hrálo velmi těžce. Naši borci se velkou část zápasu snažili hlavně o kombinační hru, která i vycházela na jedničku soudě podle reakcí plných tribun, ale na druhou stranu jsme byli naprosto jaloví v zakončení. Takových sedm 100% gólovek jsme trestuhodně zahodili a mohlo nás to na konci mrzet. Přesto jsme však na hranici sil urvali zaslouženou výhru a s elánem se můžeme pustit do dalšího tréninkového týdne.

Speciální zmínka patří našemu brankáři Sajmonovi Pustaiovi, který po ošklivé srážce s protihráčem musel střídat a jet do nemocnice. Drž se Símo a ať jsi brzy fit! Podle posledních zpráv bude muset být v klidovém režimu minimálně 3 týdny, ale doktorské prognózy hlásají i týdnů 6.
Další zmínka patří Davidovi "El Krampol" Kramperovi, který se vrátil do zápasu po dlouhém laborování s koleny, předvedl výborný výkon okořeněný krásným gólem. Jen tak dál!
Do týmu se dostal i navrátilec Tomáš Hadač, na jehož definitivní přestup už netrpělivě čeká náš sekretář a po jeho cameu v druhé půli i celý mančaft, páč to byl velmi slibný výkon.
Výborně se předvedla také naše zimní posila Erik Rezek , jež se blýskl dvěmi asistencemi. Paráda a pokračuj
Na stoperu si to odehrála jako z učebnice Uroše Radakoviče další posila - Matěj "Souček" Suk, který byl po zápase také oceněn trenérem a označen za hráče utkání. Gratulujeme!

V neposlední řadě díky vám všem fanouškům, kteří jste přišli ať už podpořit nebo aspoň na pivo a klobásu, hrálo se nám před Vámi výborně.
Další zápas sehrajeme v neděli 9. srpna od 17:00 proti Černčicím, opět u nás v Agros Aréně. Budeme se těšit na vaši opětovnou podporu!