sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - SK Černčice 2:5

Agros Arena, Vraný
číslo dresu:
0

TJ Sokol Vraný - SK Černčice 2:5 (Střelci: 1x Volf, 1x Kubík). Naprosto otřesný a ostudný výkon celého týmu způsobil, že jsme prohráli a na domácím hřišti inkasovali nepopulárního bůra.

Bohužel každý hráč zahrál hluboko pod svoje možnosti. Těžko říct, zda to bylo obrovským až nezdravým vedrem nebo nějakým záhadným podceněním soupeře. Tak jako tak to byl absolutně hrozivý výkon a je důležité, abychom si každý sáhl do svědomí a uvědomil si své chyby a za co a za koho hrajeme.

Toto se již nesmí opakovat, navíc ještě v domácím prostředí. Omlouváme se všem fanouškům, kteří v neděli odpoledne zavítali na náš zápas a my jim takto zkazili náladu a zbytek neděle. Budeme se snažit teď co nejpoctivěji trénovat a tuto porážku odčinit hned teď v neděli 16. srpna, kdy se ve Vraném představíme znovu, a znovu od 17:00 proti celku z Lužce nad Vltavou. Budeme rádi za další podporu a vězte, že uděláme vše pro vítězství - pevně věříme, že tento zápas byl pouhý výpadek, ze kterého se žádné pravidlo nestane.

Přejeme hezký začátek týdne.