sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2019-2020 > Černuc - TJ Sokol Vraný 4:1

Černuc - TJ Sokol Vraný 4:1

29.9.2019  16:00
Okresní přebor
Černuc
0

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme nastoupili na hřišti Černucké Viktorie. Ta je stejně jako my na spodku tabulky a jsou pro ně důležité každé body. Tudíž se očekával bojovný zápas, plný tvrdých soubojů..

MY jsme začali aktivně, dokázali jsme se dostat do kombinace a vyústilo to v první branku. Košták zpoza vápna obstřelil několik hráčů a golman přes hlouček hráčů neviděl. 6.min. 0:1

Domácí zahrozili a po pěkné akci se dostali k rohu, ze kterého vyrovnali Stehlíkem. 1:1 15.min

Ta samá situace a my nepoučeni, jsme si opět špatně pohlídali roh, kde se k balonu dostal opět Stehlík a domácí šli do vedení: 2:1  28.minuta

Zbytek poločasu byla spíše přetlačovaná o střed hřiště a branka už nepadla.

Do druhého poločasu jsme museli prostřídat útok (zranění Macha) a to bylo na naší hře znát. Dopředu jsme nepodrželi balon a ze zadu odpoknuté míče sbírali agilní hráči Viktorie a vraceli je zpět.

To vyústilo v další branku hostů, kde si osamocený Mareček obhodil našeho hráče a utaženou střelou k tyči, poslal domácí do 2 brankového vedení.. 69.min

Ke konci zápasu se zbytečně, za řeči na rozhodčí, nechal vyloučit po 2 žlutých kartách Luka.

V nastavení jsme šli dokonce do 9 hráčů. Po zbytečném faulu na domácího útočníka, šel do sprch i Adamus a domácí kopali pokutový kop. 4:1