sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2019-2020 > Lidice - TJ Sokol Vraný 8:3

Lidice - TJ Sokol Vraný 8:3

26.10.2019  14:30
Okresní přebor
Lidice
0

Na hřišti 3. týmu tabulky Okresního přeboru TJ Lidice, jsme po brzkém gólu domácích prohrávali  už v 3. minutě 0:1.

V oslabené sestavě jsme se ale nevzdali a po 2 pěkných únicích po levém křídle Nejmanem, jsme otočili výsledek na 1:2.   (Nejman 10., Pustai 12.)

Domácí byly zřetelně zaskočeni a nechávali nás hrát naší hru. Krásnou střelu Kejvala gólman jen vytáhl těsně nad.

Bohužel se nám nepovedlo přidat další branku a domácí v nastavení 1. poločasu srovnali. Několik špatných odkopů a nedorozumnění v obraně nakonec znamenalo vyrovnání..

Druhý poločas začal aktivně z obou stran a Vysloužil krásnou ranou z poza vápna poslal domácí opět do vedení. 69.

Za 3 minuty, ale opět utekl domácí obraně Nejman a golman Zach při zákroku setřelil také Nejmana. Penalta a opět srovnáno..

Za necelé dvě minuty, ale rozhodčí písknul i penaltu pro domácí. Lidice šli opět do vedení a pak na hřišti zbyl už jen jeden tým.. 74.

Dalších 15 minut jsme naprosto přestali hrát a Lidice nás za to potrestali dalšími 4 brankami.

Škoda tohoto zápasu..!!! 75 minut jsme byly naprosto vyrovnaným soupeřem, ale pak Lidičtí ukázali, že zkušenností mají dost a naprosto nás smázli.