sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2021-2022 > TJ Sokol Vraný - SK Zlonice 1:5

TJ Sokol Vraný - SK Zlonice 1:5

29.8.2021  17:00
Okresní přebor
Agros Arena, Vraný
0

Vstup do sezóny nám hrubě nevyšel a přestože jsme se všichni moc těšili na soutěžní fotbal, tak o to víc jsme šeredně spadli na hubu a na domácí půdě jsme inkasovali od našeho rivala šíleného bůra.

Góly: Volf.

Sestava: Pustai (64. ŽK) - Krampera, Kostovčík, Suk, Jeřábek (51. ŽK) - Dufek (46. Kejval), Fedrhanc (K), Volf (57. ŽK), Rezek (85. Dragoun) - Kubík, Liška (77. Kročil).

Připraveni: Izera, Shamin, Novák, Luka.

Co o tomto zápasu napsat. Sešlo se nás v kabině snad dvacet. Nálada výborná, bojovná a s chutí jednoznačně zvítězit. Návštěva fanoušků obrovská, jak z domacího tak, i hostujícího tábora. Počasí příjemné na fotbal. Začátek zápasu a celkově první poločas nám vyšel a dalo by se říct, že jsme předváděli dobrý kombinační fotbal. Nastřelili jsme tyčku a několik šancí zahodili, aby pak po rychlé invenci Rezka Volf svou slabší nohou krásně obstřelil brankáře soupeře na zadní tyč a my se v 26. minutě ujímáme vedení. Měli jsme ještě několik příležitostí vstřelit další gól, ale nedařilo se a tři minuty před koncem poločasu rozhodčí píská penaltu proti nám za hru "rukou" ve vápně naším obráncem. Zda to byla ruka či nikoliv nehodláme řešit, každopádně poločas končí 1:1.

V kabině si řekneme pokyny, nic se neděje a soupeře přehrajeme - stačí pokračovat v současném výkonu a nemít hlavy dole. Hlavně chytit začátek druhé půle. 48. minuta prásk a z našeho autu na půlce soupeře je ztráta, brejk a je to 2:1 pro Zlonice. Snažíme se uklidnit, že je stále celý poločas před námi a v klidu to otočíme. Nicméně pak z naší standartky u vápna Zlonic je další nepochopitelná ztráta, další brejk a rázem to je 3:1. To už to začneme ještě více otvírat, ale nejsme schopni si kloudně nahrát a naše samostatné nájezdy a šance končí buď silně nad brankou nebo vedle ní. Z ojedinělé standartky nám soupeř dává gól na 4:1, kdy míč proskotačil celým vápnem a my nebyli schopni ho odpálit třeba až do prasečáku a tak nám utkání proklouzává mezi prsty. Gól na 5:1 už byl jen pomyslný vrchol naší bídy a zoufalství.

Smutné je, že jako idioti chodíme trénovat pomalu od března, abychom byli v co nejlepší kondici na sezónu, přidáváme si a pak předvedeme něco tak odporného jako v tomto zápase proti týmu, který se sejde jednou za měsíc na pivko a fotbálek a pak nám dá nášup jako totálním kopytům. Možná už jsme si mysleli, že jsme velcí mistři světa a zápas jsme podcenili. Možná nám tato facka pomůže. Musíme se z toho oklepat a složit reparát hned další zápas, který odehrajeme taktéž doma již tuto neděli.

Tímto se chceme omluvit všem fanouškům, kteří toho byli svědky a museli to protrpět s námi. Slibujeme, že v neděli proti Slovanu Kladno předvedeme diametrálně odlišný výkon.