sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2021-2022 > TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Smečno 4:0

TJ Sokol Vraný - TJ Sokol Smečno 4:0

17.10.2021  15:30
Okresní přebor
Agros Arena, Vraný
0

Další domácí zápas jsme zvládli stejným poměrem jako ten předchozí s Černucí, a také Smečno jsme porazili výsledkem 4:0 a dotáhli se na první místo v tabulce.

Góly: Kubík, Jeřábek, Tajč, Shamin.

Sestava: Pustai - Krampera, Kostovčík (71. Dufek), Suk, Jeřábek (84. Rezek) - Novák (46. Nerad), Fedrhanc (K), Volf, Kejval (56. Kročil), Tajč (71. Shamin) - Kubík.

Připraveni: Adamus, Luka.

K dalšímu domácímu utkání jsme se znovu sešli v požehnaném počtu a již dobrých třicet minut před oficiálním srazem se naši borci scházeli v kabině a připravovali se na zápas. To byl naprosto odlišný přístup od našeho soupeře, který přijel ze Smečna společným autobusem asi cca patnáct minut před výkopem, tudíž se kvůli tomu start zápasu odložil asi o další čtvrt hodinu. Místo, abychom na spícího soupeře z autobusu vlítli a ukončili jeho trápení, tak jsme se sami nechali ukolébat a necelých dvacet minut jsme byli jasně horším soupeřem. Z našeho trápení nás vysvobodil útočník Kubík, který se po kombinaci z levé strany dostal k míči a nekompromisně zakončil krásnou střelou a vedli jsme 1:0. Nedlouho poté se na samém hrotu útoku objevil levý bek Jeřábek, který svůj útočný výpad korunoval chladnokrevným zakončením podél brankáře hostů a zajistil nám tak vedení 2:0, které jsme do poločasu v klidu pohlídali.

Start druhé půle byl námi kontrolovaný, což vyústilo v nádhernou přízemní střelu přes celé vápno Tajče, která skončila za bezmocným smečenským brankářem a my vedli pohodlným náskokem 3:0. Od té doby už soupeř téměř rezignoval a my neměli sebemenší problém s jejich občasnými pokusy o útok. Svědomitá obrana a záblesky hezké kombinační hry prostupovaly naší hrou. Deset minut před koncem se ke slovu znovu dostal střídající Shamin, který dorazil do prázdné branky odraženou střelu Kubíka a dal tak gól už ve třetím zápase po sobě a udržuje si tak nebývalou střeleckou formu. Po delší době se také v sestavě objevil Kejval, který tentokrát zvládl odehrát téměř šedesát minut a ke konci sezóny bude ještě důležitým hráčem. V neposlední řadě nemocného Izeru v brance zaskočila vycházející hvězda české kinematografie Pustai a jistým výkonem se podílel na vítězství udrženým čístým kontem.

Chceme také samozřejmě poděkovat fanouškům, kterých, i přes chladnější počasí, přišlo celkem dost. Tento víkend nás čeká zápas v Družci a posléze začne další anglický týden s dvěma domácími zápasy po sobě. O všem vás budeme informovat.