Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2021-2022 > SK Družec - TJ Sokol Vraný 1:4

0

V těžkém a vyhroceném utkání jsme dokázali svého soupeře udolat a odvézt si tři body, kdy v poslední desetiminutovce jsme zvládli dát pojišťující dva góly během tří minut.

Góly: Kubík, Fedrhanc, Tajč, Volf.

Sestava: Izera - Krampera (38. ŽK, 46. Rezek), Kostovčík, Suk, Jeřábek - Novák, Fedrhanc (K), Volf, Nerad (87. Adamus) - Tajč (84. Shamin), Kubík (69. Kejval).

Připraveni: Kročil, Dufek.

Plná kabina lidí a všichni stejně motivovaní toto utkání zvládnout a získat tři body. Zejména proto, že nás večer čekala týmová večeře a nikdo jistě nechtěl, abychom tam po prohře na sebe čuměli jak Bulhaři do mlátičky. Výborný trenérův předzápasový proslov, kvalitní rozcvičku a koncentraci na zápas narušil zpožděný příjezd rozhodčího, což výkop zápasu posunulo asi o cca patnáct minut. Už podruhé za sebou, máme na to nějaké štěstí. Od začátku se hrálo velice tvrdě a pro ostrý zákrok nešli (především domácí) hráči daleko, což se postupem času vyrovnalo hlavně kvůli naší frustraci a benevolentnímu sudímu. Vedení jsme se ujali jako první my díky dobré práci Tajče, který z pravé strany přetaženým centrem našel Kubíka a ten do odkryté brány vstřelil první gól. Bohužel vedení nám dlouho nevydrželo, když se po ojedinělé akci prosadil domácí křídělník nechytatelnou pumelicí zavěšenou pod víko. O chvíli později jsme zahrávali rohový kop, který nějakým záhadným způsobem srazil Novák na kapitána Fedrhance a tento kolohnát se v pokutovém území ladně jako lasička obtočil kolem svého strážce a pohodlně zasunul míč do sítě. Do konce poločasu tam bylo na obou stranách mnoho zákroků, které by zasloužily žlutou nebo klidně i červenou kartu. My měli štěstí, že jsme po jednom obranném zákroku nešli do deseti a nekopala se penalta, zároveň domácí mohli být rádi, že zůstali v plném počtu po několika loktech v obličejích našich hráčů nebo prošlápnutým kotníkům.

Druhý poločas uklidnil emoce pouze na chvíli, které po několika minutách znovu rozdmýchal domácí útočník, který neustále bez skrupulí všechny okolo sebe loktoval a šlapal. My se snažili udržet nervy na uzdě, avšak jednou jsme měli také namále a mohli jsme opět obdržet červenou kartu, ale naštěstí se tak nestalo. Mezi tím se nám podařilo spálit dobrých pět 1000% šancí a užuž jsme mysleli, že nás to bude stát tři body. Deset minut před koncem ale provizorní pravý bek Novák coufalovsky neohroženě vyvezl míč a nabídl gólovku Tajčovi, který nepohrdl a chladnokrevně proměnil. O tři minuty později střídající Rezek svůj dobrý výkon ozdobil gólovou asistencí na Volfa, který zkušeně obešel brankáře a zavěsil do prázdné branky a bylo rozhodnuto. Se štěstím jsme přežili ve zdraví ještě několik brutálních ataků od domácích hráčů, ale nakonec jsme si mohli užít vítězství a pozápasovou děkovačku s našimi "travelling fans", který za námi vážili cestu z Vraného až do Družce. Jedinou kaňkou zůstává tedy střídání Kubíka, který neměl tolik štěstí a jeden takový zákrok ho vyřadil ze hry - doufejme, že to nebude nic vážného.

Velké díky patří všem fanouškům, co za námi přijeli a povzbuzovali nás. Moc si toho vážíme! Další zápas nás čeká už ve čtvrtek 28. října v domácí Agros Aréně od 14:30, tak vás rádi znovu uvítáme.