sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - Sokol Mšené lázně 8:3

Místo
Agros Arena, Vraný
číslo dresu:
0

V posledním přátelském utkání letní přípravy jsme zdolali soupeře z Mšených lázní vysoko 8:3, kdy se nám v prvním poločase podařilo během dvaceti minut vsítit čtyři branky. Posléze tempo trochu upadlo a druhý poločas byl menší trápení, přesto jsme však skóre ještě navýšili a diváci tak viděli na góly velmi bohatý zápas.

Góly: Kubík 4x, Liška 2x, Volf, Dragoun.

Sestava: Izera - Dufek, Kostovčík, Jeřábek, Shamin - Kročil, Volf, Fedrhanc, Rezek - Liška, Kubík.

Střídali: Paluba, Studnička, Dragoun. Připraven: Novák.

Stejně jako v červnu, i nyní panovalo úmorné teplo, kdy bychom spíš raději leželi někde u vody než hráli fotbal. Navíc když v den zápasu opět bylo několik omluvenek, ale bohužel i pár neomluvených absencí, a tudíž na lavici nebylo tolik čerstvých nohou na prostřídaní. Nicméně i tak jsme nastoupili v dost silné sestavě, což se na naší hře projevilo velice záhy a po krásném uvolnění Honzy Lišky a následnému centru dává Tomáš Kubík nádhernou branku svou slabší nohou z voleje. Sám Lišák nechtěl zůstat zahanben a v rozmezí tří minut dává dvě branky, z nichž jednu donesl svým burácejícím krokem a s obráncem na zádech skoro až do brány. Po krásném nezištném vysunutí Liborem Volfem dává Adam Fedrhanc nádherný gól do šibenice utaženou placírkou a ochozy propukají v davové šílenství, aby o pár vteřin později rozhodčí branku neuznal kvůli domnělé špatné rozehrávce po odpískaném faulu. Ohromná smůla, ale o chvilku později předešlý nahrávač Volfik se mění ve střelce a po krásném "rohlíku" z levé strany od Erika Rezka stříli náš čtvrtý gól. Soupeř později po našem zaváhání v obraně snižuje na 4:1, ale ani ne o tři minuty později Kubajz svým druhým gólem dává na 5:1. Do poločasu předvádíme ještě jednu hrubici v obranné činnosti a poločasový výsledek je tak 5:2 z našeho pohledu.

Hra dopředu má svou kvalitu, ale dva inkasované góly nás štvou, jelikož padly opět po naší nedůslednosti. Druhý poločas už je velice unavený, jelikož teplo stále neustává. Dohrává se spíše jen z povinnosti a všichni se chtějí vyhnout zranění. Kubík vstřeluje po nádherné akci svůj třetí gól, na který soupeř reaguje dalším snížením. Stav je tentokrát už 6:3. V obraně se dopouštíme ještě pár lapsů, ale soupeř je netrestá, naopak deset minut před koncem po vyražené Lišákově střele dává do prázdné branky gól znovu Kubík a svůj střelecký účet přípravy uzavírá na 9 branek ve třech zápasech. Dechberoucí. V poslední minutě si bere míč pod svou správu šestnáctiletý Tadeáš Dragoun, naše budoucí posila, a nejprve od něj odletí dva hráči jak kusy hadru, aby pak prošel celou soupeřovou obranou a zkušeně střílí do protipohybu brankáře naši poslední branku a svou první branku ve vranském dresu.

V posledním zápase letní přípravy před startem sezóny jsme si teda zastříleli a připsali si vítězství. Skvělý výkon podal opět Tomáš Kubík, jehož gólová bilance byla už popsána výše. Doufejme, že mu to takhle bude pálit i při mistrácích. Dalším, kdo se blýskl skvělým výkonem, byl Erik Rezek, který si v zápase připsal čtyři asistence a bude tak s Novákem bojovat o krále nahrávačů přípravy.

Tento týden si od čtvrtka do soboty organizujeme menší soustředění, které ukončíme sobotním rožněním prasete a následném teambuildingu. Přátelské utkání už nesehrajeme žádné a tudíž vás chceme pozvat na náš první mistrovský zápas, který se uskuteční v neděli 29. srpna od 17:00 doma na Vraném v Agros Areně proti zlonickému SK. Bude to derby se vším všudy, ve kterém chceme vstoupit do sezóny vítězně, takže budeme rádi, pokavaď nás přijde podpořit co nejvíce fanoušků!

Děkujeme za včerejší návštěvu a vidíme se za necelé dva týdny. Přejeme hezký začátek pracovního týdne.