sokol-vrany.cz > SK Kročehlavy - TJ Sokol Vraný 2:1

28.9.2021  16:00
Okresní přebor
Freyova 319, 272 01 Kladno
0

Po ostudném až trapném fiasku si z Kročehlav vezeme porážku 2:1 po výkonu, který byl jedním z nejhorších za hodně dlouhou dobu.

Góly: Kubík.

Sestava: Izera - Adamus (30. ŽK), Kostovčík, Suk (35. ŽK), Krampera (75. Luka) - Novák (54. Kročil), Fedrhanc (K), Volf, Rezek (54. Nerad) - Tajč (60. Kejval), Kubík.

Připraveni: Shamin, Dufek, Jeřábek.

Naprosto příšerný výkon všech hráčů podtrhl náš hrůzný druhý poločas z Brandýsku. Začali jsme sice aktivně a ihned znovu (!!) zahodili několik vyložených šancí, abychom se po půl hodině konečně dostali do vedení zásluhou Kubíka. Bohužel od té doby šel náš výkon rovnou do prdele a soupeř po vyrovnání z přímého kopu byl už na koni. V soubojích důraznější, ve své hře preciznější a běhavější, celkově ve všem lepší. My ztráceli každou minutou víc a víc půdu pod nohama, což vyvrcholilo druhý poločas, kdy se po našem platonickém tlaku soupeř dostal do vedení a už ho nepustil. Ze dvou šancí dal dva góly. My z několika příležitostí pouze jeden, plus jsme k tomu předvedli opravdu nechutný výkon. Chtělo by, aby si každý hráč sáhl do svědomí a přestal lítat hlavou v oblacích s myšlenkama, jakej je mistr světa. Bojovnost žádná, podrážděnost a odmlouvání trenérovi ale neustálá. Je potřeba změnit přístup a začít především každý u sebe.

Nyní se v neděli vracíme zpět na domácí stadion, kde snad předvedeme daleko odlišnější výkon. Přijďte nás podpořit. Do té doby se mějte fajn.