sokol-vrany.cz > FK Chlumčany - TJ Sokol Vraný 2:8

26.2.2022  13:00
Přátelské utkání
Louny
0

V prvním přátelském zápase jsme si připsali vysoké vítězství a předvedli jsme překvapivě velice dobrý výkon na začátku zimní přípravy.

Góly: Shamin 3x, Kubík 2x, Tajč, Dragoun, Novák.

První poločas byl na míči trochu víc soupeř, my jsme ale byli efektivní v zakončení a využili chyb soupeře. I díky super výkonu brankáře Izery jsme po poločase vedli 2:0, kdy vychytal dva samostatné nájezdy jeden na jednoho. Druhý poločas jsme rychle navýšili vedení a následně soupeř odešel morálně a trochu možná i fyzicky, čímž pádem se dohrával konec zápasu v klidu a v naší režii. Klid na kopačky v druhém poločase přinesl znovu brankář Izera, který dalšími několika dobrými zákroky zlomil odpor soupeře a my následně kompletně převzali iniciativu. Vedle Izyho podali výborné výkony ještě útočník Shamin, který pokračuje v gólových hodech z konce podzimu a tentokrát vsítil rovnou hattrick, a také křídelník Tajč, který se kromě gólu blýskl ještě čtyřmi asistencemi! První start za náš tým si připsala naše zimní posila Martin Kotěra a je nutno doplnit, že na svou premiéru si vedl velice dobře. Gratulace a jen tak dál.

Další zápas nás čeká tuto sobotu, kdy bychom se měli utkat s béčkem Roudnice nad Labem na jejich umělé trávě. Přesný čas ještě upřesníme.