sokol-vrany.cz > SK Roudnice nad Labem "B" - TJ Sokol Vraný 4:1

SK Roudnice nad Labem "B" - TJ Sokol Vraný 4:1

5.3.2022  16:00
Přátelské utkání
Roudnice nad Labem
0

Ve druhém přátelském zápase jsme bohužel utrpěli porážku ve značně oslabené sestavě na hřišti Roudnice nad Labem s tamějším béčkem.

Gól: Novák.

Soupeř byl od začátku zápasu lepší a častěji držel míč na svých kopačkách. Přes náš nedůrazný střed hřiště dával jednu průnikovou přihrávku za druhou, až se nakonec jedna ujala a bylo to 1:0. Posléze jsme ve svém středu ztratili míč, hráč soupeře využil vysokého postavení našeho brankáře a z poloviny ho překonal - 2:0. Paradoxně to byl už druhý gól, který na tomto hřišti inkasoval brankář Pustai z půlky, vskutku ojedinělá bilance, která si zaslouží svou pozornost.

Do druhého poločasu jsme prostřídali a naše hra se zvedla, nicméně to bohužel větší úspěch nepřineslo. Dvacet minut soupeře tlačíme a dokonce snižujeme brankou Nováka, který dává druhý gól v druhém zápase v řadě, avšak to je z naší strany všechno. Hra se vyrovná, ale Roudnice hraje na brejky, které ke konci utkání dvakrát slaví úspěch a pojišťuje si tak vedení a celkové vítězství. Zasloužená výhra našeho soupeře, který byl lepší ve všech ohledech. My máme před sebou ještě dost práce na odstranění chyb a zlepšení své finální fáze. Sobotnímu výkonu nepomohly ani četné absence klíčových hráčů ani některé slabší výkony méně využívaných hráčů.

Další přátelák nás čeká tuto sobotu na hřišti Švermova.