Anketa

start sezony
Celkem hlasů 52
Příští zápas v Agros Arény nás čeká 8. října od 16:00, kdy do našeho svatostánku zamíří béčko Hostouně. Přijdeš podpořit naše fotbalisty za důležitým vítězstvím??


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2021-2022 > Viktorie Černuc - TJ Sokol Vraný 0:4

Viktorie Černuc - TJ Sokol Vraný 0:4

Termín
1.5.2022  17:00
Soutěž
Okresní přebor
Místo
Černuc
číslo dresu:
0

Csaplárova past nesklapla. Poločasové vedení 2:0 jsme ve druhé půli zdvojnásobili a odvážíme se tak tři body za vítězství 4:0 podpořené výborným výkonem s nepříjemným soupeřem.

Góly: Kostovčík, Kročil, Rezek, Jeřábek.

Sestava: Izera - Novák, Kostovčík, Kejval (71. Dufek), Jeřábek - Tajč, Fedrhanc (K, 73. ŽK), Rezek, Kročil - Havlovec (59. Kotěra), Kubík (46. Shamin).

Připraven: Košťák.

Byl pozdní večer, první máj. Večerní máj byl lásky čas. A lásky čas to byl především v našich řadách, kdy jsme navlékli opět další korálek na tu naši vítěznou šňůru. Specifické prostředí černuckého hřiště, které na pohled z dálky vypadalo pohledně, avšak především ve středu hřiště to bylo chce se říct až voraniště. Do toho si přičtěte tvrdou hru domácích podpořenou věrnými fanoušky a vyjde vám z toho těžké bolestivé utkání. My se s tím však popasovali se ctí a bravurou a od začátku bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Soupeře jsme prvních třicet minut vůbec nepustili za půlku a sami se ujali vedení, kdy výtečně kopnutý rohový kop Tajčem zužitkoval Kostovčík a dal hlavou gól. Standartních situací a především rohů jsme měli asi jako pozápasových krvavých šrámů, tedy přehršel, ale už se nám nedařilo je úspěšně proměňovat. Do poločasu se po přiťuknutí Fedrhance dostal k míči v malém vápně Kročil a gólem do prázdné brány nás poslal do dvoubrankového vedení. Výkon v prvním poločase byl z naší strany fotbalový, avšak ze strany domácích spíše jak z nějakého bojového sportu. Jejich mnohdy až likvidační zákroky na naše hráče nechával rozhodčí Svoboda bez karetního napomenutí a často klidně i bez povšimnutí, což bohužel vyústilo v čím dál tím brutálnější fauly - ať už lokty v obličeji, facky, nebo skluzy oběma nohama kolíkama napřed.

Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. Vzhledem k průběhu prvního poločasu jsme se do druhého rozhodli vystřídat naše útočné eso Kubíka a ušetřit ho tak případnému vážnemu zranění, protože pod největší palbou byl právě on. Do útoku jsme vyslali řezníka z Roudnice Shamina, aby trochu tvrdil muziku, poněvadž si nebere servítky nikdy s nikým, natož se svými vlastními spoluhráči na tréninku - své o tom ví především posila Havlovec. Deset minut po platonickém tlaku domácích se od Tajče dostává míč k Rezkovi a ten z dálky svou "slabší" nohou dává krásný gól pod víko. Tři minuty na to se ofenzivní levý bek Jeřábek zapojil do narážečky s Kročilem, aby pak vyslal přízemní střelu na bránu - nicméně ta se na tom voraništi rozskákala tak vehementně, že doskotačila až za záda bezmocného brankáře. Druhý poločas se už nesl v klidnějším duchu, rozhodčí dokonce objevil karty a pár zákroků odměnil žlutým napomenutím, ale situace po tom volala především ve zmiňovaném prvním poločase.

Tento těžký zápas jsme zvládli více než dobře, nenechali jsme se rozhodit ani k ničemu vyprovokovat a zaslouženě si připsali další tři body do tabulky. V neúplné tabulce vedeme před Pozdní o devět bodů s jedním zápasem k dobru. Další zápas nás čeká teď v neděli o další státní svátek, doma přivítáme Lidice.

Víte, jaký svátek v neděli slavíme?

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.SK Lány  3
     2.TJ Sokol Dobrovíz  3
     3.SK Braškov  3
     4.TJ Sokol Vraný   3
     5.FK Hředle  3
     6.SK Lhota  3
     7.TJ Sokol Mšec  3
     8.FC Slavoj Kladno  0
     9.SK Baník Libušín  0
   10.FC Čechie Velká Dobrá   0
   11.TJ Baník Švermov  0
   12.AFK Libčice  0
   13.Sokol Hostouň "B"  0
   14.FC 05 Zavidov   0


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie