sokol-vrany.cz > SK Vinařice - TJ Sokol Vraný 0:4

16.4.2022  17:00
Okresní přebor
Švermovská 16, 273 07 Vinařice
0

S naším podzimním nejbližším pronásledovatelem jsme neměli nejmenší slitování a jednoznačně jsme ho na jeho hřišti rozprášili 4:0.

Góly: Kubík 2x, Rezek, Havlovec.

Sestava: Izera - Novák, Kostovčík, Kejval, Jeřábek - Tajč (75. Dufek), Fedrhanc (K), Rezek (75. Dragoun), Košťák (54. Suk) - Havlovec (64. Kotěra), Kubík (64. Shamin).

Připraven: Kročil.

V malé vinařické kabině pro hosty se nás mačkalo snad 18 hráčů plus 4 lidé z realizačního týmu, tudíž to byly předzápasové přípravy vskutku tělo na tělo. Hřiště známé svým velkým spádem znovu nevypadalo nijak příznivě pro kombinační a technickou hru, ale to jsme nemohli řešit nebo se tím nechat rozhodit. Vinařické SK nám celý podzim nepříjemně šlapalo na paty a ztrácelo na nás pouhé dva body. Po zimním odchodu několika důležitých hráčů ale výrazně oslabilo a základní sestavu tak muselo doplnit i nějakými dorostenci, což na výsledné hře bylo dost znát. Nechtěli jsme však v žádném případě našeho soupeře podcenit a tak jsme od začátku hráli s velkým nasazením, díky čemuž jsme si ze začátku utkání vytvořili mnoho gólových šancí. Kubík proměnil tu v osmé minutě, kdy zužitkoval vyhranou hlavu dezorientovaného Nováka a mohl tak pelášit sám na brankáře, kdy se nemýlil. O necelých dvacet minut později Kubík proměnil nařízenou penaltu po jasném faulu na unikajícího Havlovce a bylo to 2:0. Do konce poločasu jsme kopali ještě jednu penaltu, kdy ve vápně byl sundán k zemi kapitán Fedrhanc. Kubík pohrdl hattrickem a finančním obnosem do týmové kasy a přenechal penaltu Rezkovi, který s přehledem proměnil střelou o tyč. Poločas 3:0 a zápas byl víceméně rozhodnutý.

Druhá půle se dohrávala veskrze na domácí bránu, kdy jsme se pořád snažili přidat další gól, ale ne a ne skórovat. To se nakonec povedlo těsně před střídáním Havlovcovi, který svou slabší levou nohou propálil brankáře po špatném odkopu domácího obránce. 4:0 a práce dokončená, jelikož naše obrana hrála znovu naprosto spolehlivě a Vinařicím nedovolila snad ani jednu střelu na branku. Další čisté konto pro skvělého Izeru, který výborně četl a organizoval hru.

Díky porážce Pozdně na hřišti Smečna se náš náskok na čele zvýšil už na 11 bodů! Všechno máme ve svých rukou, tak si pojďme užít tuto jarní krasojízdu a navlékněme další korálek na naši vítěznou šňůru už tuto neděli v Agros Aréně, kde od 17:00 přivítáme Brandýsek.