sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - SK Kročehlavy 1:3

18.6.2022  14:00
Okresní přebor
Agros Arena, Vraný
0

Poslední zápas jinak snové sezóny jsme předvedli asi nejhorší výkon a Kročehlavy tak zůstaly jediným týmem, který jsme nedokázali během mistrovské jízdy porazit.

Gól: Novák.

Sestava: Adamus - Novák, Jeřábek, Kejval, Dufek (46. Krampera) - Tajč (65. Kotěra (84. ŽK)), Fedrhanc (K), Volf, Košťák - Hanzlík (46. Shamin), Dragoun (Havlovec).

Celý tým se snažil v sobě probudit motivaci a toto utkání zvládnout, avšak příšerné (více jak čtyřicetistupňové) horko, vůně opékající se krůty a točeného pivečka se linula Agros Arenou a naši borci se už od rozcvičky modlili, aby byl konec zápasu. Ten se brzy proměnil v noční můru, když už v 10. minutě jsme prohrávali 2:0 po usmolených gólech, ke kterým se hosté dostali, že ani nevěděli jak. Nám dělalo problém všechno, souvislá kombinace, přechod do útoků, nebo i vystřelit. Poločas jsme protrpěli a pak nás čekál ohlušující trenérův fén v kabině, který byl naprosto zasloužený.

Když v druhém poločase Novák dorazil do branky vyraženou střelu Tajče a snížil na 1:2, tak to vypadalo, že se nadechujeme k obratu. Bohužel o pár minut později si Adamus vrazil centr hostů do branky a s našemi nadějemi to vypadalo bledě. O to spíš, když starý důchodce s píšťalkou v ruce jménem Choleva - mimochodem jediný rozhodčí delegovaný na zápas, a ještě takovýhle, za to vážně tleskáme - udělal z celého zápasu totální frašku a nás druhý poločas v podstatě nepustil za půlku. Havlovcovi se podařilo dát regulérní gól, ale pán rozhodčí ve spolupráci s kročehlavským přicmrndávačem na lajně to vyhodnotil jako dvoumetrový ofsajd. S fotbalem už zápas ke konci neměl nic společného a nemá cenu se k němu vyjadřovat. Prohráli jsme po nejhorším výkonu v sezóně proti soupeři, s kterým jsme na podzim odehráli taktéž svůj nejhorší zápas.

Mrzelo nás to kvůli fanouškům, ale následné oslavy postupu a další kratochvíle všem snad zlepšili náladu a dali okamžitě zapomenout na tento zápas, který nikoho vůbec nezajímal.

Děkujeme všem za podporu. Hodnocení sezóny, ohlasy, fotky a další reporty budou do konce června. Nyní se musíme dát dohromady po neskutečným víkendu.

K článku přidáváme fotku pořízenou bezprostředně po zápasu. Veselejší budou následovat později.