sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - FK Seko Louny "B" 2:2

Agros Arena, Vraný
číslo dresu:
0

V prvním přípravném zápase jsme remizovali s lounskou rezervou po gólech Shamina a posily Hansla.

Na utkání bylo připraveno daleko více lidí, než jich chodí trénovat, takže si mohl trenér dovolit rotovat sestavou a dát příležitost všem. V prvním poločase za velkého vedra to byl hodně běhavý zápas s minimem šancí. Soupeř nastřelil tyčku a my měli pár střel ze slibných pozic, které se ale neujaly. Po skvěle hozeném autu Hansla ke konci utkání Fedrhanc sklepává do volného prostoru, kde se objevuje Shamin a propaluje brankáře. Tentýž hráč mohl o pár vteřin později zdvojnásobit vedení po precizním centru Tajče, avšak nepochopitelně šanci zahodil.

V poločase proběhla zmíněná střídání a na plac se dostalo snad šest nových tváří. Hansl se ze středu zálohy přesunul do útoku ke Kubíkovi, který nabírá kondičku po rodinné dovolené v Chorvatsku, avšak ani tento hendikap mu nezabránil v naservírování gólové příležitosti na zlatém podnosu svému novému parťákovi - Hansl v klidu proměňuje a kromě kapitánské pásky si tak zapisuje pokutu i za premiérový gól ve vranských barvách. Hra postupem času opadla stejně jako tempo a soupeř se dostával do většího tlaku, který nakonec využil ke dvěma slepeným gólům, čímž celkový stav zápasu srovnal na konečných 2:2.

První zápas v přípravě, kdy celý tým nabírá kondičku a zažívá muka na každém tréninku. Výsledek ani hra nebyla špatná, avšak nemá cenu dělat jakékoliv závěry. Nyní nás v tomto týdnu čekají další dva tréninky a přípravný zápas, který odehrajeme s Roudnicí nad Labem. Dovolenky jedněm hráčům skončily a druhým začínají, tudíž kompletní sestava stále nebude k dispozici, což je příležitost pro jiné hráče, aby chytili svou šanci za pačesy.

Děkujeme všem fanouškům, kteří v neděli dorazili na náš první zápas. Další domácí utkání a zároveň poslední přátelák před sezónou odehrajeme v sobotu 13. srpna od 17:00 se Švermovem v Agros Aréně. Všichni jste zváni.