sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2022-2023 > Sokol Hostouň "B" - TJ Sokol Vraný 4:2

Sokol Hostouň "B" - TJ Sokol Vraný 4:2

6.11.2022  14:00
1.B třída
U Hřiště 307, Hostouň u Prahy 273 53
0

Poslední venkovní zápas tohoto roku jsme nezvládli a díky mdlému výkonu si z Hostouně vezeme porážku 4:2.

Góly: Kejval, Fedrhanc.

Sestava: Izera - Novák, Kostovčík, Jaráb, Krampera (78. Jaroš) - Tajč (58. Havlovec), Fedrhanc (K), Volf, Růžička - Kejval, Kubík.

Připraveni: Jeřábek, Kotěra, Košťák.

Závěrečný výjezd roku 2022 se nám hrubě nepovedl - jeho průběh chvílema připomínal náš výkon z prvního poločasu ve Hředlích. Po 35 minutách jsme tekli už 3:0, kdy nejprve domácí krásnou kombinační akcí pronikli až do našeho vápna a vstřelili jednoduchý gól bez našeho sebemenšího úsilí jim v tom zamezit. Druhý gól by se letos mohl s přehledem blýsknout v silvestrovských sestřizích kuriozit, jelikož obránce domácích nakopl nazdařbůh míč snad z vlastního pokutového území směrem k naší brance, avšak let míče hrubě neodhadl brankář Izera a míč ho jaksi přeskočil a zahučel do branky. O čtyři minutky později to bylo 3:0, když domácí obrovitý útočník dal gól hlavou po dobře zahraném signálu z rohového kopu - my se na něj svědomitě připravovali, abychom ale okamžitě z prvního rohu inkasovali. Během první půle jsme si vytvořili několik slibných střeleckých pozic, buď ale každá střela letěla totálně mimo bránu, nebo ji lapil domácí brankář. Chvíli před koncem se ale skvěle uvolnil na pravé straně Novák, jeho střílený centr vyrazil brankář Kejvalovi pod nohy a ten snížil na 1:3 z našeho pohledu.

V druhém poločasu jsme ještě chtěli utkání zdramatizovat, protože jsme byli lepším týmem a byli častěji na balónu. Bohužel, domácí Hostouň nám udělila lekci z produktivity a pár minut po startu druhé půle vsítila čtvrtý gól, když my jsme nebyli schopní odpálit míč mimo naše pokutové území. 4 góly ze 3 střel na bránu byla krutá realita. Díky dobré práci Kejvala a po faulu na něj jsme zahrávali penaltu asi po hodině hry - Kubíka však ale vychytal domácí Tetour, který dopoledne odchytal vítězný zápas za áčko na Admiře Praha a pak asi z nudy a hecu šel deptat ještě nás. Během zápasu předvedl několik vynikajících zákroků, které udržely vedení ve prospěch Hostouně. Náš tým zahrával ještě jeden pokutový kop, kdy byl zfaulován Růžička, tentokrát si míč postavil kapitán Fedrhanc a chladnokrevně proměnil. To však bylo z naší strany všechno, další gól bychom nejspíš nepřidali, i kdybychom hráli do večera, tudíž si domácí připsali zasloužené vítězství.

Poslední zápas nás čeká doma v Agros Aréně již tuto neděli 13. listopadu od 14:00 s Baníkem Švermov. Poté následuje dlouhá zimní pauza, zimní příprava a start jarní části někdy koncem března. V neděli je tedy poslední příležitost podpořit Vraný koně, a ještě na domácím svatostánku.