Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > SK Lhota - TJ Sokol Vraný 1:1

SK Lhota - TJ Sokol Vraný 1:1

Termín
23.10.2022  10:15
Soutěž
1.B třída
Místo
Žilina 11, 273 01 Žilina
číslo dresu:
0

Po poněkud bezkrevném výkonu si odvážíme ze hřiště Lhoty bod za remízu 1:1, který je pro nás v konečném zúčtování ještě zlatý.

Gól: Jeřábek.

Sestava: Izera - Košťák (69. ŽK (76. Klár)), Kostovčík, Jaráb (K), Jeřábek - Havlovec, Volf (59. Fedrhanc), Růžička (31. ŽK, 73. ČK), Tajč (59. Jaroš) - Hrůnek (80. Kotěra), Kubík.

Připraven: Novák.

V dopoledním nedělním zápase ve Lhotě/Žilině nás čekalo mnoho změn a překvapení. Překvapením pro neznalce našeho kraje a regionu bylo, že Žilina je mála obce ve Středočeském kraji v České republice sousedící se Lhotou, a ne jenom známé město na Slovensku ležící blízko našich hranic. To ale nebylo tak nemilé překvapení jako stav hrací plochy. Jak nám bylo řečeno, v sobotu proběhly ve Lhotě zápasy dorosteneckých týmů a při neutuchajícím lijáku vypadal trávník v neděli jak po válce. Nedělní dopoledne sice krásné a slunečné, ale hřiště bylo i tak v horším stavu než např. v Libušíně. Náš tým počítal i nějaké absence, z nichž ta nejhmatatelnější byla na pozici trenéra, který se zápasu z rodinných důvodů nemohl zúčastnit. Jeho pozici převzal současný asistent Pavel Hanzlík a nevedl si vůbec špatně, avšak náš nemastný neslaný výkon neměl šanci tolik ovlivnit.

Do zápasu se dostali málo vytěžovaní hráči a měli za úkol předvést, že na základ mají. První poločas byl z naší strany dobrý, míč jsme měli častěji na kopačkách a bylo vidět, že po třech bodech toužíme víc než domácí. Projevilo se to po čtvrt hodině hry, kdy po faulu poslal krásný načechraný centr do vápna kapitán Jaráb a Jeřábek hlavičkovým lobem překonal domácího brankáře. Posléze se hrálo převážně mezi vápny a k vidění nebyly skoro žádné střelecké příležitosti. Po půl hodině byl oceněn žlutou kartou Růžička za tvrdý faul a pod hrozbou vyloučení pokračoval ve své hře na hraně pravidel. My jsme na konci poločasu mohli vsítit druhý gól, avšak Kubík jen o chlup minul.

Přes poločasové úvahy Hanzlíka a zkušených hráčů zůstala sestava stejná a během pár minut zkraje poločasu jsme měli dvě obrovské šance ke vstřelení gólu - to se nám nepodařilo a tak udeřili domácí, kteří po akci jako přes kopírák (opakovali ji celý zápas a navíc úspěšně) po levé straně utekli, poslali míč na vápno a nikým nehlídaný domácí kapitán vsítil šťastný vyrovnávací gól. My jsme během druhého poločasu vystřídali a chtěli si vedení vzít zpátky, avšak dvacet minut před koncem Růžička surově zajel do domácího hráče a po zásluze viděl druhou žlutou kartu, po které logicky následovala červená. Tím naše snahy o tři body vzaly za své a do konce zápasu jsme se snažili neinkasovat a vytěžit aspoň bod. To se nám i díky dvěma skvělým zákrokům brankáře Izery povedlo a my si tak do tabulky připisujeme bod za remízu, která je pro nás nejspíš zlatá po výkonu, který jsme (ne)převedli.

Náš výkon byl prvních 25-30 minut dobrý, avšak postupně jsme začali uvadat a do tempa se dostali domácí. Nevyužili jsme tři šance jak ukončit zápas a získat klid na kopačky, a tak přišel trest a navíc zbytečná (ale naprosto zasloužená) červená karta. Za bod můžeme být rádi a nyní je na nás, jak na tento výsledek zareagujeme v dalším domácím zápase, jež nás čeká tuto neděli od 14:30 s Rakovníkem.

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   36
     2.SK Braškov  31
     3.FK Hředle  29
     4.SK Baník Libušín  27
     5.TJ Sokol Vraný   24
     6.TJ Sokol Mšec  20
     7.SK Lány  19
     8.FC 05 Zavidov  18
     9.Sokol Hostouň "B"  18
   10.TJ Baník Švermov  13
   11.SK Lhota  9
   12.TJ Tatran Rakovník  7
   13.TJ Roztoky  6
   14.Baník Lubná  5


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie