sokol-vrany.cz > SK Roudnice nad Labem "B" - TJ Sokol Vraný 3:3

Roudnice nad Labem
číslo dresu:
0

První přátelský zápas pro nás a poslední pro rezervu Roudnice. Přes velmi slepovanou sestavu a absenci několika hráčů jsme odehráli dobrý zápas s výsledkem 3:3.

V Roudnicé se nás sešel počet, který více méně odpovídal tréninkové docházce. Četná zranění naši sestavu značně omezila, tudíž mnoho hráčů hrálo na postech, kde dlouho neoperovalo. Nemocného Izeru v brance nahradil Adamus, pravého beka hrál Havlovec a na stopera se musel zasunout Fedrhanc. Jediné stálice v obraně byl stoper Kostovčík a levý bek Jeřábek. Pravý kraj obsadil navrátilec z "hostování" Dragoun, střed zálohy patřil Volfovi s Růžičkou a vlevo řádil Jaroš. Do útoku trenér postavil duo Hrůnek - Kejval, které si nevedlo vůbec špatně, co se týče gólové potence. Na lavičce čekal na šanci další navrátilec z "hostování" Shamin a mladá puška Zázvorka.

Je třeba napsat, že tým a spoluhráče bohužel zklamal Tajč, který i přes svou vranskou klubovou příslušnost šel raději na zápas s áčkem Roudnice (se kterým měl povoleno pouze trénovat) a na náš tým se vykašlal. Na podzim si nejprve po bídných výkonech vybrečel pozici v základní sestavě a nyní se snaží vybrečet si přestup do Roudnice. Ten se nicméně v zimě konat nebude z důvodu úzkého hráčského kádru a žádné potenciální náhrady. Mohlo se vše vyřešit jinak a lépe, avšak Tajč se ke klubu raději otočil zády, zvolil půlroční stávku od fotbalu a Vraným koním už na jaře nepomůže. Není samozřejmě sám, Rezek z neznámých důvodů přestal hrát a komunikovat s týmem po půlce podzimní části a o Sukovi nejsou žádné zprávy od jeho anabáze v Klobukách. Inu, i odcházet se musí umět.

Zápas ve velké zimě sledovalo pár desítek diváků a nemohli být zklamaní. Hrál se relativně dobrý fotbal nahoru dolů, avšak mezi vápny. My se dostali do vedení díky výbornému presinku Hrůnka, který donutil brankáře domácích k chybě při rozehrávce a Kejval v lehké pozici dal první gól zápasu. Domácí však dvěma rychlými akcemi za obranu dokázali stav bleskurychle otočit na 2:1 - je otázkou, zda oba góly nepadly z ofsajdu, ale VAR k dispozici nebyl a lajnový nestíhal, nevadí.

V druhém poločase domácí začali více útočit po stranách a dostávat se k ohrožení Adamusovy svatyně. Byli jsme to však my, kdo tentokrát bleskurychle udeřil a díky krásným asistencím Kejvala a Volfa mohl dát Hrůnek dva pohodlné góly a otočit skóre na 3:2 v náš prospěch. Zápas směřoval v naše vítězství, avšak v poslední vteřině poslední střelou zápasu napřáhl domácí hráč a Adamus, který do té doby chytal velice spolehlivě, si děravými rukavicemi procedil míč za svá záda a zápas tak skončil remízou 3:3.

Další utkání nás čeká tuto sobotu 4. března od 10:00 v Rakovníku s tamějším SK.