sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2022-2023 > TJ Tatran Rakovník - TJ Sokol Vraný 5:1

TJ Tatran Rakovník - TJ Sokol Vraný 5:1

26.5.2023  18:00
1.B třída
Šamotka, 269 01 Rakovník
0

Ostudný výkon, který asi nemá obdoby. Otřesný přístup všech hráčů znamenal vysokou porážku u předposledního týmu tabulky.

Gól: Jeřábek.

Sestava: Izera - Havlovec (32. ŽK, 88. ČK), Kostovčík, Jaráb, Jeřábek - Zázvorka (46. Krampera), Volf, Fedrhanc (K), Růžička - Hrůnek, Kubík (46. Klár).

Před zápasem nám přibyli další zranění hráči, tudíž jsme do Rakovníka přijela s pouze dvěma náhradníky, kteří se ale vraceli po měsíční absenci způsobenou zraněním a nemocí. V brance nastoupil znovu zraněný Izera, který měl navíc den před zápasem vysoké horečky. Na pravém kraji zálohy debutoval v základní sestavě mladičký Zázvorka, jemuž ale první start velice zhořkl. Zkušenější hráči v sestavě však neměli dopustit, aby se zápas na hřišti předposledního celku soutěže neproměnil v totální blamáž. Nicméně to přesně se stalo.

Nemůžeme žehrat na nepřízeň osudu, početnou marodku nebo evidentně nekončící zářezy od rozhodčích, tenhle zápas jsme si totálně prohráli sami svou nedisciplinovaností, podceněním soupeře a celkovou nekvalitou. Opět jsme dostali gól během prvních třech minut zápasu po chybě v obraně, kdy jsme prohráli hlavičkový souboj a následně nezachytili náběh domácího hráče. Po čtvrt hodině hry jsme lacině ztratili míč v útoku, ze kterého soupeř rozjel brejk a bylo to 2:0. O deset minut později už dokonce 3:0 po dalších chybách. Za první poločas jsme snad nevystřelili na bránu, naše útočná fáze vůbec nebyla.

Druhý poločas došlo k jediným dvěma možným rošádám, menšímu přeskupení a naše hra byla trochu aktivnější. Nic naplat, další gól stejně zase dali domácí po krásné akci. My alespoň kosmeticky upravili skóre, když kapitán Fedrhanc vybídl dloubáčkem přes domácí obranu stopera v náběhu Jeřábka, který lobnutím překonal skvěle chytajícího domácího brankáře. Poslední slovo měl ale Tatran, když nám pátý gól přidal centrem přímo z rohového kopu.

Nechutný, co jsme v Rakovníku předvedli. Rozhodčí nám sice neuznali regulérní gól kvůli domnělému ofsajdu, kterých nám bylo mávnuto asi 158, a navíc (podle všeho) neoprávněně vyloučili Havlovce, na kterého byl nejdřív faul ve vápně, ale rozhodčí měl jiný názor - to však vůbec nic nemění na tom, že jsme prohráli zaslouženě. Chtělo by to si vyndat hlavy z prdelí a začít makat, abychom celou sezónu nezahodili do koše. Příští zápas ve Švermově budeme rádi, pokud dáme dohromady 11 zdravých hráčů. Navíc tři hráči z kádru přijedou po celovíkendové rozlučce se svobodou, no, bůh nás opatruj.