sokol-vrany.cz > TJ Sokol Tuchoměřice - TJ Sokol Vraný 6:0

TJ Sokol Tuchoměřice - TJ Sokol Vraný 6:0

25.3.2023  15:00
1.B třída
Sportovní, Tuchoměřice
0

Bídný start jara proti vedoucímu týmu soutěže. Jednoznačná prohra 6:0, kdy jsme domácím nezpůsobili žádné velké problémy.

Sestava: Izera - Klár, Kostovčík, Jaráb, Košťák - Krampera (46. Havlovec), Růžička, Fedrhanc (K), Volf, Tajč (81. Zázvorka) - Kubík (74. Shamin).

Připraven: Adamus.

Domácí Tuchoměřice neměly s námi žádný velký problém a ihned od výkopu bylo jasné, kdo v zápase zvítězí. My jsme chtěli hrát z dobrého defenzivního bloku a nepouštět soupeře do šance, což se nám dařilo tak prvních pět minut. Dokonce jsme trefili i břevno po krásné střele z otočky Kubíka, ale to bylo za celých 90 minut od nás všechno. Po sedmi minutách jsme udělali první chybu, faul ve vápně, penalta a  1:0 pro domácí. Do poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát po dalších individuálních chybách a nedůslednosti a poločas tak byl 3:0.

Do druhé půle jsme přeskupili řady a chtěli s výsledkem ještě něco udělat. Hrát fotbal a trochu se vzepřít osudu se nám dařilo tak 15 minut, pak už jsme odešli. Domácí byli běhavější, techničtější a odhodlanější. My byli chvílema jen tréninkové kužely. V posledních dvaceti minutách nám Tuchoměřice daly další tři góly, které byly až úsměvné, jak moc byly snadné. Domácím větší starosti muselo nadělat střídavé počasí z jasného slunce po sněhovou bouři než naše předvedená hra.

Nemá cenu žehrat nad výsledkem, dalo se očekávat, že tak nějak zápas dopadne. Domácím blahopřejeme, naprosto zasloužené vítězství. My musíme dát hlavy nahoru, v tomto týdnu potrénovat a v neděli 2. dubna udělat doma povinné tři body s Lubnou. Těm máme zase co vracet my. Sezóna začíná pro nás teď.