Anketa

jaro
Celkem hlasů 58
Nyní nás čekají dva venkovní zápasy v Rakovníku a Švermově. Poté se budeme loučit se sezónou dvěma domácími zápasy v řadě. První z nich bude 11. června od 13:00 Libušín. Dorazíš zafandit Vranejm koním?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - FK Hředle 2:2

TJ Sokol Vraný - FK Hředle 2:2

Termín
7.5.2023  17:00
Soutěž
1.B třída
Místo
Agros Aréna, Vraný
číslo dresu:
0

Napínavá podívaná se odehrála v neděli v Agros Aréně, kde jsme se rozešli s Hředlemi smírně po remíze 2:2.

Góly: Kubík 2x.

Sestava: Izera - Košťák, Kejval (83. Adamus (85. ŽK)), Jaráb, Jeřábek - Tajč, Volf, Fedrhanc (K), Havlovec - Hrůnek (64. Růžička), Kubík.

Připraveni: Krampera, Kostovčík, Zázvorka.

Strhující zápas až do posledních sekund. Tak by se ve zkratce dal shrnout nedělní mač, kdy do Agros Arény zavítaly Hředle. Naše řady kosí jedno zranění za druhým, tudíž jsme k dispozici měli pouze 12 zdravých hráčů - zbytek náhradníků byl každý nějakým způsobem nalomený. Přesto vyběhla silná sestava, která chtěla ze zápasu udělat tři body.

V 9. minutě jsme už však prohrávali. Z našeho rohového kopu jsme si nic nevytvořili, naopak jsme si nepohlídali odražený míč, domácí hráč vyslal svého útočníka do samostatného úniku a ten zkušeně zakončil gólem do naší sítě - 0:1. Přihrávka šla do snad dvoumetrového ofsajdu přímo před očima pomezního a delegáta, nicméně se ofsajd nemával. My svého soupeře přehrávali kombinační hrou, kterou jsme podle potřeby měnily s dlouhými balóny za obranu hostů. Měli jsme opět asi šest 1000 % tutovek, které jsme trestuhodně neproměnili. Náš klasický folklór. Brankář soupeře ale svůj tým držel, krásnými zákroky vytáhl dalekonosné střely Košťáka a Fedrhance. Po půl hodince si Volf ve vápně chytře obhazoval soupeře a ten zasáhl míč rukou - jednoznačná penalta, které se ujal Kubík a srovnal stav zápasu na 1:1. Hředle šly však minutu před koncem poločasu znovu do vedení, kdy naši obranu přeletěl dlouhý míč, Izera špatně odhadl situaci a hostující útočník mu procedil míč mezi nohama na 1:2. Podařilo se nám ale ještě do poločasu vyrovnat v poslední vteřině zápasu, kdy Jaráb skvěle kopnutým rohem našel osamoceného Kubíka, který propálil brankáře a srovnal stav utkání na 2:2.

V prvním poločase jsme Hředle přehrávali, měli jsme častěji míč na kopačkách a také množství standartních situací, které dělaly našemu soupeři problém. Druhý poločas obrázek hry ale trochu změnil, Hředle začaly hrát o něco lépe a občas nás i přehrávat. My měli další dvě tutovky téměř na malém vápně, ale vždy jsme ani netrefili branku. Soupeř během zápasu trefil snad třikrát břevno a ke konci náš přišpendlil před vlastní vápno a mohl o vítězi rozhodnout. Nás však excelentně podržel brankář Izera, který v závěru zápasu zázračně chytil asi tři góly hostů a zachránil Vranýmu alespoň bod.

Agros Aréna stále zůstává nedobytnou pevností, nicméně Hředle jsou prvním týmem v letošní sezóně, který si odtud odváží nějaký bod. Celkově to byl kvalitní zápas s množstvím šancí v dobré atmosféře, o kterou se postarali skvělí domácí i hostující fanoušci a v neposlední řadě i samotní hráči, kteří odehráli slušné a korektní utkání. Další zápas nás čeká v dalekém Zavidově v neděli 14. května od 17:00.

Děkujeme všem fanouškům za velkou podporu a Josefu Musilovi za další skvělé fotky. Odkaz na celé album je zde

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Tuchoměřice   69
     2.SK Baník Libušín  56
     3.SK Braškov  43
     4.FK Hředle  42
     5.TJ Sokol Vraný   40
     6.SK Lány  39
     7.Sokol Hostouň "B"  33
     8.TJ Baník Švermov  32
     9.FC 05 Zavidov  31
   10.TJ Sokol Mšec  28
   11.SK Lhota  22
   12.TJ Tatran Rakovník  18
   13.TJ Roztoky  17
   14.TJ Baník Lubná  11


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie