Anketa

start sezony
Celkem hlasů 50
Příští zápas v Agros Arény nás čeká 8. října od 16:00, kdy do našeho svatostánku zamíří béčko Hostouně. Přijdeš podpořit naše fotbalisty za důležitým vítězstvím??


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - FK Hředle 2:2

TJ Sokol Vraný - FK Hředle 2:2

Termín
7.5.2023  17:00
Soutěž
1.B třída
Místo
Agros Aréna, Vraný
číslo dresu:
0

Napínavá podívaná se odehrála v neděli v Agros Aréně, kde jsme se rozešli s Hředlemi smírně po remíze 2:2.

Góly: Kubík 2x.

Sestava: Izera - Košťák, Kejval (83. Adamus (85. ŽK)), Jaráb, Jeřábek - Tajč, Volf, Fedrhanc (K), Havlovec - Hrůnek (64. Růžička), Kubík.

Připraveni: Krampera, Kostovčík, Zázvorka.

Strhující zápas až do posledních sekund. Tak by se ve zkratce dal shrnout nedělní mač, kdy do Agros Arény zavítaly Hředle. Naše řady kosí jedno zranění za druhým, tudíž jsme k dispozici měli pouze 12 zdravých hráčů - zbytek náhradníků byl každý nějakým způsobem nalomený. Přesto vyběhla silná sestava, která chtěla ze zápasu udělat tři body.

V 9. minutě jsme už však prohrávali. Z našeho rohového kopu jsme si nic nevytvořili, naopak jsme si nepohlídali odražený míč, domácí hráč vyslal svého útočníka do samostatného úniku a ten zkušeně zakončil gólem do naší sítě - 0:1. Přihrávka šla do snad dvoumetrového ofsajdu přímo před očima pomezního a delegáta, nicméně se ofsajd nemával. My svého soupeře přehrávali kombinační hrou, kterou jsme podle potřeby měnily s dlouhými balóny za obranu hostů. Měli jsme opět asi šest 1000 % tutovek, které jsme trestuhodně neproměnili. Náš klasický folklór. Brankář soupeře ale svůj tým držel, krásnými zákroky vytáhl dalekonosné střely Košťáka a Fedrhance. Po půl hodince si Volf ve vápně chytře obhazoval soupeře a ten zasáhl míč rukou - jednoznačná penalta, které se ujal Kubík a srovnal stav zápasu na 1:1. Hředle šly však minutu před koncem poločasu znovu do vedení, kdy naši obranu přeletěl dlouhý míč, Izera špatně odhadl situaci a hostující útočník mu procedil míč mezi nohama na 1:2. Podařilo se nám ale ještě do poločasu vyrovnat v poslední vteřině zápasu, kdy Jaráb skvěle kopnutým rohem našel osamoceného Kubíka, který propálil brankáře a srovnal stav utkání na 2:2.

V prvním poločase jsme Hředle přehrávali, měli jsme častěji míč na kopačkách a také množství standartních situací, které dělaly našemu soupeři problém. Druhý poločas obrázek hry ale trochu změnil, Hředle začaly hrát o něco lépe a občas nás i přehrávat. My měli další dvě tutovky téměř na malém vápně, ale vždy jsme ani netrefili branku. Soupeř během zápasu trefil snad třikrát břevno a ke konci náš přišpendlil před vlastní vápno a mohl o vítězi rozhodnout. Nás však excelentně podržel brankář Izera, který v závěru zápasu zázračně chytil asi tři góly hostů a zachránil Vranýmu alespoň bod.

Agros Aréna stále zůstává nedobytnou pevností, nicméně Hředle jsou prvním týmem v letošní sezóně, který si odtud odváží nějaký bod. Celkově to byl kvalitní zápas s množstvím šancí v dobré atmosféře, o kterou se postarali skvělí domácí i hostující fanoušci a v neposlední řadě i samotní hráči, kteří odehráli slušné a korektní utkání. Další zápas nás čeká v dalekém Zavidově v neděli 14. května od 17:00.

Děkujeme všem fanouškům za velkou podporu a Josefu Musilovi za další skvělé fotky. Odkaz na celé album je zde

#VranýKoně

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.SK Lány  3
     2.TJ Sokol Dobrovíz  3
     3.SK Braškov  3
     4.TJ Sokol Vraný   3
     5.FK Hředle  3
     6.SK Lhota  3
     7.TJ Sokol Mšec  3
     8.FC Slavoj Kladno  0
     9.SK Baník Libušín  0
   10.FC Čechie Velká Dobrá   0
   11.TJ Baník Švermov  0
   12.AFK Libčice  0
   13.Sokol Hostouň "B"  0
   14.FC 05 Zavidov   0


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie