Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > FC 05 Zavidov - TJ Sokol Vraný 5:1

FC 05 Zavidov - TJ Sokol Vraný 5:1

1.B třída
Termín
14.5.2023  17:00
Soutěž
1.B třída
Místo
Zavidov
číslo dresu:
0

Ze Zavidova si vezeme krutý výsledek, avšak zaslouženou porážku po bezkrevném a matném výkonu.

Gól: Tajč.

Sestava: Adamus - Košťák, Kostovčík, Jaráb, Jeřábek (51. ŽK) - Tajč (67. Hrůnek), Volf, Fedrhanc (K), Růžička - Havlovec (75. ŽK, 86. Zázvorka), Kubík.

Bezkrevný, matný, mdlý výkon, alespoň co se týká prvního poločasu, který určil ráz utkání. Vskutku specifické hřiště na nás čekalo v Zavidově, k němuž se dostat dá práci i těm nejzkušenějším kartografům. Hřiště se nachází na kopci, z něhož se zdá dosti dlouhé a široké, ale po zdolání pár schodů zjistíte, že je vlastně docela maličké. Lehce hrbolaté, ale hlavně má docela převýšení, a to v některých místech takový, že vám to podrazí nohy. Už se nedivíme, proč je Zavidov doma těžkým soupeřem a body se zde nedělají snadno. Před startem zápasu byla jedna velká komedie kontrola výstroje všech našich hráčů od pomezního rozhodčího, během které zakazoval pásky, lepenky, od našich dresů barevně odlišná trička, podšortky, tkaničky, ponožky, čelenky a kopačky. Náš klub nevlastní Křetínský, tudíž si těžko můžeme dovolit všechno sladit jak ze žurnálu nebo dle standardů tohoto pána. Nechybělo mnoho, a pan pomezák vytáhl i gumovou rukavici ke kontrole prostaty. 

Jsme vskutku mistry světa v brzkém inkasování a to se potvrdilo i zde. 4. minuta, naše laciná ztráta, soupeř brejk, gól a 1:0 pro domácí. Na to jsme v podstatě hned zareagovali díky výborné práci Košťáka na pravé straně, od kterého převzal míč Tajč a nechytatelnou ranou poslal míč do protější šibenice. Poté se hrálo spíše mezi vápny, jelikož důsledný kontrolor kvality výstroje/pomezák mával našim hráčům jeden ofsajd za druhým, tudíž bylo takřka nemožné ohrozit domácí svatyni. Po půl hodince jsme však již znovu prohrávali, a to dokonce o dvě branky, jelikož jsme se nechali dvakrát jednoduše přehrát ve středu pole a domácí pak už měli zakončení snadné. A to Adamus ještě minimálně jeden gól chytil.

Druhý poločas jsme hru razantně zvedli a snažili se s výsledkem ještě něco udělat. Soupeře jsme tlačili, vytvořili si několik zajímavých příležitostí, avšak buď nás skvěle vychytal domácí brankář, nebo obránci statečně skákali do střel, mnohdy až na hranici sebeobětování. Zavidovští nám zkrátka nedovolili ohrozit jejich branku a byť jsme je téměř po celý druhý poločas zatlačili před vlastní vápno, tak jsme si nevypracovali jedinou loženku. Při našem all in snažení nám chvíli před koncem dvakrát utekli domácí hráči a přidali dva góly, z nichž ten poslední byl opravdu kuriózní.

Výsledek je krutý, avšak porážka naprosto zasloužená. Domácí hráli účinný fotbal, který na nás platil, dokonale využili své šance a naopak nám nedovolili vlastně nic. Nezbývá nic jiného než se z toho oklepat a revanšovat se tuto neděli doma se Lhotou, na jejíž půdě jsme na podzim taktéž ztratili body.

Všechny fanoušky zveme na neděli 21. května od 17:00 do Agros Arény.

#VranýKoně

Loading...

fotbalový klub Sokol Vraný

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Dobrovíz  33
     2.Mšec - Nové Strašecí  26
     3.FC Čechie Velká Dobrá   23
     4.AFK Libčice  22
     5.SK Lány  22
     6.TJ Sokol Vraný   21
     7.FC Slavoj Kladno  21
     8.SK Braškov  16
     9.FK Hředle  16
   10.SK Lhota  15
   11.SK Baník Libušín  11
   12.TJ Baník Švermov  7
   13.FC 05 Zavidov  5
   14.Sokol Hostouň "B"  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie