sokol-vrany.cz > TJ Baník Švermov - TJ Sokol Vraný 6:3

0

Další bídný výkon nám přinesl další porážku, tentokrát 6:3 ve Švermově.

Góly: Volf 2x, Jeřábek.

Sestava: Izera - Klár, Kostovčík (69. Hrůnek), Jeřábek (80. ŽK), Košťák - Tajč (69. Fedrhanc), Volf, Jaráb (K), Růžička - Kejval (87. Krampera), Kubík.

Naše žalostná forma pokračuje, tentokrát jsme sice jako první neinkasovali, ba právě naopak, ale v konečném zúčtování to bylo k ničemu. Ve 2. minutě se krásnou střelou prosadil Volf, nicméně za dalších patnáct minut to už bylo 3:1 pro domácí, kteří se do vedení dostali velice snadno - jako v poslední době každý náš soupeř. Povedlo se nám snížit na 2:3 znovu gólem Volfa, bohužel ale poločas skončil poměrem 5:2 pro Švermov, jehož fotbalisté dokázali přidat další dva góly.

Druhý poločas se spíše dohrával. My byli neškodní a domácí hráči se nad námi nejspíš slitovali. Přidali už pouze jeden gól, na který my byli schopni ještě reagovat Jeřábkem, ale výsledek 6:3 se už do konce zápasu nezměnil.

Velice špatný poslední venkovní zápas. Zbývají závěrečná dvě kola, která obě odehrajeme v Agros Aréně, kde bychom se chtěli rozloučit pokud možno důstojně s touto sezónou, která v posledních týdnech dostává velmi hořkou pachuť. Budeme rádi za maximální podporu našich fanoušků.