sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > Rozpis zápasů 2023-2024 > TJ Sokol Vraný - FC 05 Zavidov 7:3

TJ Sokol Vraný - FC 05 Zavidov 7:3

22.10.2023  15:30
1.b třída
Agros Aréna, Vraný
0

Předposlední podzimní domácí zápas přinesl bohatou diváckou návštěvu, gólové hody a tříbodový zisk pro náš klub.

Góly: Kubík 2x, Růžička, Jaráb, Danda L., Fedrhanc, Kostovčík.

Sestava: Izera - Matoušek, Fedrhanc (K), Danda P. - Havlovec (69. Kotěra), Jaráb, Růžička, Havlena, Tygl (60. Kostovčík) - Danda L., Kubík (78. Adamus).

Připraven: Pražák.

Podzim je v plném rozpuku a v tomto předposledním domácím klání podzimní části nás čekalo poněkud sychravější počasí. To však ale neodradilo naše fanoušky, kterých si do Agros Arény našlo cestu vskutku požehnaně, a to včetně inovované tribuny sever. Fanoušci byli odměněni za svou podporu krásným fotbalem s množstvím gólů. První padl už po pěti minutách, kdy ke střele za vápnem natáhl Růžička a s drobnou tečí dostal míč za záda hostujícího brankáře. Naše gólové vedení tečovanou střelou z přímého kopu navýšil Jaráb, který se v tomto utkání přesunul do středu zálohy a jeho místo ve středu stoperské dvojice zaujmul kapitán Fedrhanc. Bohužel krátce po našem druhém gólu hosté snížili na 2:1, když se pěknou kombinací dostali přes náš střed pole a jednoduše zakončili. Vedení o dvě branky jsme si ale vzali rychle zpět, když v útoku hrající "Lůda" Danda přiťukl míč Kubíkovi, který z hranice vápna zavěsil za bezmocného gólmana.

Ihned po obrátce se prosadil i rtuťovitý "Lůda", kterého do samostatného nájezdu na brankáře Zavidova vyslal Kubík. V 50. minutě to už bylo 5:1 pro naše barvy, když Jaráb krásným centrem ze strany našel ve vápně Fedrhance, který se nemýlil a oslavil svůj gól s Novákovic tribunou sever. Hosté snížili na 5:2 po dvaceti minutách gólem, který padl z asi tak třímetrového ofsajdu - bohužel ale pomezní stál někde na půlce, tudíž nemohl tuto situaci absolutně vidět a tak hosté dostali menší dárek. Náš výkon to ale neovlivnilo a po tomto smolném inkasování jsme naopak přidali ještě dva góly na účet hostů - nejprve Danda L. trefil břevno, načež si míč našel Kubík a s přehledem ho poslal do sítě, aby o dvě minuty později ve formě hrající Kotěra vyslal nádherným pasem do úniku "Loránta" Kostovčíka, který jako zkušený snajpr zakončil u