Anketa

start sezony
Celkem hlasů 52
Příští zápas v Agros Arény nás čeká 8. října od 16:00, kdy do našeho svatostánku zamíří béčko Hostouně. Přijdeš podpořit naše fotbalisty za důležitým vítězstvím??


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - FK Slavoj Kladno 1:2

TJ Sokol Vraný - FK Slavoj Kladno 1:2

Termín
10.9.2023  17:00
Soutěž
1.B třída
Místo
Agros Aréna, Vraný
číslo dresu:
0

Naše nedobytná domácí pevnost po více jak roce padla a to v zápase, ve kterém jsme nepředvedli zhola nic, a soupeři tak stačilo k vítězství minimum úsilí.

Gól: Kubík.

Sestava: Izera - Klár, Jaráb (70. Volf), Danda P. - Košťák (74. ŽK, 75. Kostovčík), Růžička (78. ŽK, 82. Hrůnek), Fedrhanc (K), Havlovec (46. Havlena (69. ŽK)) - Tygl, Kubík (90. ŽK), Vrba (61. Nerad).

Připraveni: Pražák, Matoušek (82. ČK).

Druhý domácí zápas v řadě proti kvalitnímu kladenskému soupeři. Náš cíl byl připsat si další tři body a potvrdit svůj 100 % vstup do sezóny, avšak již od úvodních minut jsme si nepotykali s formou a celý zápas jsme byli horším soupeřem. Ba co víc, náš výkon byl otřesný, bezkrevní, připosraný, nudný, dodejte si tam jakýkoliv slovo chcete. 

Pravdou je, že náš výkon byl podobný jako v předchozích třech zápasech, kdy jsme zaspali začátek zápasu, soupeř nás přitlačil a po chvíli i skóroval. Tentokrát jsme to však byli my, kdo skóroval, a sice navrátivší kapitán Fedrhanc po nástřelu Kubíka. Rozhodčí branku uznal, naši hráči se radovali, avšak po asi minutě vstoupil do dění pomezní rozhodčí a po domluvě s hlavním arbitrem se rozhodli odvolat již uznaný gól. Velké zmatky a frustrace, které následoval odkop od hostující svatyně za naší obranu, špatné čtení hry Izery a hosté se díky blafáku svého útočníka dostávají do vedení. Místo 1:0 to tak je 0:1, což nás značně vykolejí a od té doby se to s námi veze. Za tohoto stavu spálí obrovskou tutovku Fedrhanc i Kubík a aby toho nebylo málo, tak ke konci poločasu naprosto šokujícím způsobem ztratíme míč u lajny, vykašleme se na bránění a hosté jednoduchou střelou zvyšují na 2:0. 

Do druhého poločasu lehce přeskupíme řady a chceme se porvat o další památný obrat, jaký jsme tu předvedli třeba minulý týden. Tentokrát nám to však ale není přáno, protože každý náš hráč hraje pod svoji úroveň a jakoby bez zájmu, což se na výsledné hře neblaze promítá. Naše řady ještě prořídnou, když musí pro zranění střídat zkušený Jaráb, jemuž v prvním poločase nevybíravě prošlápl holeň hostující hráč. Na lavici navíc dostává červenou kartu Matoušek za horlivou kritiku rozhodčích. Nám se však podaří alespoň snížit na 1:2 a zdramatizovat závěr zápasu, a sice když Kostovčík nevypustil míč ve vápně a nechal se zfaulovat hostujícím brankářem - penalta, kterou Kubík jednoznačně proměnil. V poslední minutě má Kubík ještě velkou šanci po prodloužení Fedrhance, avšak kladenský brankář ho skvěle vychytá a zachrání tak svému týmu tři body.

Z naší strany opravdu šílený výkon před domácími fanoušky, který se klidně může řadit mezi ty nejhorší posledních let. Soupeř měl tři střely na branku a stačilo mu to k vítězství. My naopak byli bezzubí, nebyli si schopni nahrát ani si vytvořit nějaký souvislý tlak. Je potřeba se vrátit na zem, usilovně pracovat a tuto porážku odčinit nejlépe hned v dalším zápase ve Hředlích.

#VranýKoně

Loading...

fotbalový klub Sokol Vraný

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.SK Lány  3
     2.TJ Sokol Dobrovíz  3
     3.SK Braškov  3
     4.TJ Sokol Vraný   3
     5.FK Hředle  3
     6.SK Lhota  3
     7.TJ Sokol Mšec  3
     8.FC Slavoj Kladno  0
     9.SK Baník Libušín  0
   10.FC Čechie Velká Dobrá   0
   11.TJ Baník Švermov  0
   12.AFK Libčice  0
   13.Sokol Hostouň "B"  0
   14.FC 05 Zavidov   0


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie